26.04.2013. Полтава. Ворскла-Таврія 2:2

Дата : 27.04.2013
Автор : В-ko
26.04.2013. Полтава. Ворскла-Таврія 2:2
Новина про те що матч між Полтавською Ворсклою та командою з Криму відбудеться в п’ятницю м’яко кажучи нікого не порадувала. Знову матч в будній день. І хто пише цей календар? Розраховувати на особливу підтримку в цьому матчі не довелося. А жаль, адже це можливо був останній домашній матч в якому біло-зелені могли розраховувати на 3 залікові пункти, які зараз так необхідні.
Полтавські активні вболівальники цього разу вирішили обрати рідний 22 сектор, зібралося їх не дуже багато, очевидно далося в знаки те, що останні домашні матчі збиралися хлопці в різних місцях. Проте заряди лунали доволі таки гучно, напевно в знаки дався напівпорожній стадіон, та відсутність активності на секторі гостей. Підтримка в першому таймі була доволі таки непоганою, в другому трохи зіпсувалася, так як почало з’являтися багато зарядів типу: «Таврія гаувно» і т.п. В цілому відфанатіли хлопці на тверду 4.
На всіх інших секторах, на диво не спостерігалося такої кількості бухого натовпу, як це буває зазвичай. Наприкінці матчу, коли ворскляни притисли татарчиків, кузьма активізувалася. Особисто мені навіть трохи згадалися ті часи, коли заряжав весь стадіон. Лунали найпростіші: «Ворскла Полтава», «Треба гол…» і звичайно ж «Суддя три-два-раз».
Гостей в цей теплий, трохи вітряний, вечір п’ятниці приїхало доволі таки небагато (особливо порівнюючи з останньою домашкою проти мкг), менше 10 чоловік.
По грі особливо багато писати немає чого. Почали, як і матч з маріками, начебто непогано, атакували, але як і в усіх матчах весняної частини тупо боялися бити по воротам! На 29 хвилині Громов реалізував «точку», вивівши полтавчан вперед. Далі могли забивати другий, натомість трохи розслабилися і татари зрівняли рахунок, з тієї ж таки «точки», яку привіз Пердута. Перший тайм завершився з рахунком 1-1. В другому таймі ворскляни почали атакувати трохи активніше, що призвело до разючих контр випадів, після чергового провалу в захисті кримська команда вийшла вперед. Полтавчани не здалися та за декілька хвилин до завершення основного часу, все ж змогли зрівняти рахунок, та знову порадували своїх фанів забивши Таврії наприкінці матчу. Зробив це тільки-но вийшовши на заміну Будник, непогано виконавши дуже небезпечний штрафний.
Результат матчу так і залишився незмінним 2-2, хоча ворскляни мале ще декілька непоганих шансів знову вирвати перемогу у Таврії на останніх секундах. Ця нічия принесла всього одне очко, але можливо дуже важливе наприкінці сезону.
Приходьте на стадіон, підтримуйте рідну команду. Якщо не ти, то хто ще! Біло-зелені – наші кольори!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі