29.03.13. Полтава. Ворскла-Зоря 0:0

Дата : 29.03.2013
Автор : Цой
29.03.13. Полтава. Ворскла-Зоря 0:0
   
   Минуло два тижні після матчу у столиці і «великий футбол» повернувся в серця біло-зелених. Всі чекали перемогу, адже шість баранок в останніх матчах не радували. Суперник був підходящий – луганська «Зоря». 
   Полтавська ультра зібралися біля стадіону очікуючи на приїзд «братішечек» з Луганська і тепла зустріч мало не відбулася, завадили негостинні АСАВ, які розвели фанатів по різних секторах. Шиза не заладилася, бо весь перший тайм ультрас Ворскли були змушені бігати по секторах в пошуках гідного місця для вболівання, було вирішено матч провести разом з алофанами на 31-му секторі.
   Слабеньку трієчку можна поставити за цей день: мало зарядів, гучність нижче звичного, лише кілька стробів під кінцівку матчу та млява возня на полі. Біло-зелені знову не перемогли і за відсутність бажання отримали після матчу в свою адресу: «Где же ваша гордость».
  Луганчан прибуло більше сотні, заряджали гучно весь перший тайм, в другому було гірше, проте достойно. Що подобається, так це велика кількість людей на білих футболках. Такої злагодженості в нас, нажаль поки не має.
З вірою в краще чекаємо виїзд у Дніпропетровськ! Любіть свій клуб! Разом до перемоги!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі