17.03.13. Київ. Динамо - Ворскла 1:0

Дата : 17.03.2013
Автор : WGLife
17.03.13. Київ. Динамо - Ворскла 1:0   
Особисто для мене цей виїзд розпочався з прокидання вдома о восьмій ранку. Неквапливий збір пожитків і гайда у столицю. На початку одиннадцятої я вже сидів у мерседесі, що рухався на північний захід. Проїзджаючи повз Решетилівку помітив відому у вузьких колах фанатку Яну, котра мать пробивала виїзд автостопом. Але підібрати її не було змоги, отже їдемо далі. А далі Пирятин, Бориспіль і от я в місті. Маленький перекус нашвидкоруч і гайда за квитками. Від 10-ти гривень - кошерно, купую також програмку за той же червонець для знайомого колекціонера. Повнокольорові глянцеві 28 сторінок, там же статистика, реклама та анкета для бажаючих вступити у фан-клуб. Все цивільно.
  Через деякий час сканер на вході зчитує мій штрих-код з квитка - я в середині. Одразу крокую до знайомого з минулого року виїзду сектору - там порожньо. Займаю зручне місце і чекаю 20 хвилин початку гри. Буквально через 10 хвилин по сходах починають зпускатись перші знайомі обличча, деякі з них одразу деруться на паркан.  Сектор наповнюється, з'являється єдине чорне полотно...
  До початку гри Роман Безус отримує приз кращого молодого гравця 2012 року. Перший тайм виїздні фанати проводять мовчки, вшановуючи пам'ять однієї дівчини, якої днями не стало. На початку другого тайму на решітці з'являються ще декілька банерів, починається шиза. Про саму гру писати не буду. Всі бачили її наживо або по ТБ. Відмічаю перекличку ультрас Ворскла з місцевими фанатами "Свободу чесним - свободу Павличенко" та спалахнувший під це діло на гостьовому вроцлав. 
  А що ж динамівці? Народу пристойно, фанатіють гучно. Але ж мають в репертуарі багатсько російськомовних зарядів. Чи це не йде в перекор з власним позиціонуванням?.. 
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі