03.03.2013. Одеса. Чорноморець-Ворскла 1:0

Дата : 05.03.2013
Автор : England

Перерва у чемпіонаті нарешті скінчилася, а це значить – «Ворскла» їде на виїзд! До Одеси!  В гості до друзів відправилося більше сотні полтавчан. Під час доматчевого спілкування з одеситами були вщент розвіяні всі теми про будь-які непонятки між ультрас Ворскли й ультрас Чорноморця. Це міф! Та час невпинно спливає і вже потрібно йти на стадіон. Коли ми підійшли всі вже були в зборі. Купуємо квитки (смужка-браслет) по 6 грн. Давно не бачив таких «акційних» цін на гостьових секторах. Заходимо в середину. Поки ще лишався час прогулялися підтрибунними приміщеннями. І ось спливають останні хвилини перед стартовим свистком, трохи б’є мандраж, команди виходять на поле і понеслась «Мы здесь и свято верим…»  Звісно сотня не могла перекричати 27 з лишком тисяч місцевих вболівальників, які «нєіставствавалі» на трибунах. На полі ж був не футбол, а біганина. Вельми характерна, я б сказав біганина. По першому тайму можна відмітити, що новачки: Куценко та Сілюк себе не проявили ніяк, а грек Лагос взагалі по м’ячу частенько не влучав. Нащо брали цих підстаркуватих інвалідів?! Радий буду помилитися у своїх оцінках, адже і ветерани команди нічого не продемонстрували. Наприкінці тайму «Чорноморець» забив, як виявилося, єдиний гол цього матчу – Лео Матос продавив Ребенка і пробив головою. Другий тайм запам’ятався лише піро-шоу на гостьовому секторі. Потуги обох команд на полі ну ніяк не хотіли перетворюватися на голи. Рахунок влаштовував чорно-синіх, вони віддали ініціативу, але наші хлопці так і не змогли жодного разу серйозно потривожити кіпера одеситів. 1-0. На тому й закінчили.