9.11.2012. Ужгород. Говерла - Ворскла. 1:1.

Дата : 10.11.2013
Автор : Фауст
9.11.2012. Ужгород. Говерла - Ворскла. 1:1.
Квитки на потяг купувались за 3 тижні до матчу з пересадкою у Києві. На вокзалі в Києві нам попався задрипаний вагон, але привітний провідник, який за 10 грн. готовий був продати пляшку пива з бонусом - покурити в тамбурі. На ранок нас зустріли повсюди Карпатські гори та невелички села. Вже у потязі дізнаємось від своїх, що в Ужгороді нас буде лише п’ятірка. Переїхавши гори потрапляємо на Закарпаття, де місцевість дещо нагадує нашу. Перед самим Ужгородом потяг зупиняється на півгодини в крайній географічній точці Західної України – м. Чоп. 5 годин на маршрутці та 16 годин у потязі проминули миттєво і ось ми в Ужгороді – переходимо на щиру українську мову. Перед грою купляємо квитки на будь-який сектор по 10 грн. та прогулюємось поблизу стадіону. Місцеві неохоче збираються на матч. За 20 хв. до матчу потрапляємо на стадіон „Авангард”. Невиличкий стад на 12 тисяч, але затишний. Під час гри, незважаючи на невелику кількість виїздних, постійно заряджаємо. Фан-сектор господарів упродовж матчу на наше здивування був відсутній.
Після гри кличемо команду до сектору, підходять не всі, а ті що і підходять, то зробити зайвих 15 метрів до своїх вболівальників, які їх подолали 1 127 000 м. (в один бік), не наважаються.
На наступний день відвідуємо визначні місця невеликого Ужгорода.
Дорога назад вийшла у добу. Покинувши Полтаву в четвер повертаємося до неї вночі в понеділок в цілому з позитивними емоціями.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі