1.12.2012. Львів. Карпати- Ворскла. 2:0.

Дата : 05.12.2012
Автор : benito_original
1.12.2012. Львів. Карпати- Ворскла. 2:0.
Останній виїзд в році… А можливо і в житті.
Четверо, молодих, правих гусарів не могли не погнати на останній виїзд – афтар, С.С., Ален та К.П. Львів місто не близьке, тому все обговорили зарані, домовились за хату, купили квитки… Навіть квас пили по розкладу! Але все по порядку.
В теплий вечір всі виїздюки зібрались на вокзалі. Нам пощастило, в С.С. як раз день варення припадав на виїзд, тому квас був з нього, нам же тільки залишалось слідкувати за кількість випитого.
Тільки вписались в тягу і «понеслась». Душевна атмосфера, квас, адовий провідник, і хардкор тамбурі. За провідника можна окрему статтю писати, шеф сам синій був. Але сцуко хитрий. Побачивши що паССани гуляють, намагався нам впарити «гарілачку» за 70 грн.
«-Шеф, давай з нами, у нашого днюха! – Как же, я ж за рулем!»
«Фестивалили» ми так до пізньої ночі. І судячи з того, що у нас просив фольгу один веселий харків’янин з сусіднього вагону, то не тільки нам запам’ятається дорога до Львова…
Ранок п’ятниці нічого радісного нам не приніс: )
Львів. Не погана погода, і судячи з того що я сьогодні бачив по ТВ то ми звідти вчасно с*бались! Прохолодно правда. Вписуємось на хату. Потім погнали гуляти по Місту Лева. Всьо красіво, що не будинок то музей. Про красу міста, і патріотичність людей писати немає сенсу. Опустимо цю частину.
Находились, надивились, тому вирішили знову трішки розслабитися… З криками «Твори бардак мы здесь проездом!» та «Мы будем делать что захотим!» вриваємось на вписку. Це нам чуть боком не вийшло, угомонить нас було не легко. Шеф виявився інтелігентом, який не любить хардкор. І навряд чи після нас полюбить.
День матчу. З великим трудом піднімаємось майже в обід. Купі-купі і погнали хохлов ганять. Атмосфера в місті чудова, в Богданчиках всі розмовляють тільки про матч, всі знають вже склад на гру, статистику і так далі. Приємно вражений.
Гостьовий сектор майже заповнений під зав’язку, 8 щщей виїздюків і один кузьміч. Заходимо з 10 хвилинною затримкою. Мусора адекватні. Пропонували нам дивитись футбол в прес-центрі. Але все таки вмовили нас впустити на сектор.
Львівяни нічим не здивували. Сплошний перформанс, по декілька раз за матч. Нічого нового.
Наші тренери вирішили випустити на останню гру багато молодих гравців, та і Женя Селін травмувався, тому рахунок відповідний. Хоча забий Ахмед ще при рахунку 1-0 все могло б бути по іншому.
Після матчу майже весь склад підійшов до гостьового. Чомусь Громов проігнорував тільки повністю фенов. Нічого нового не сказали гравці, типу обіцяємо, після нового року будемо старатися і т.д. Віддали футболки.
Скоріш за все Селіна, Безуса і Курілова ми вже не побачимо в нашій команді після нового року.
Їдучи в машині з акабами один з наших забув про їхню присутність, та видав "по дорозі на сектор ні одного мусора, ні одного".
Дорога назад була через столицю. «Йоб*ні хюндаї», подумали ми і купили квитки на найближчу собаку, так як тяга найближча була після 17 години. Один з наших вирішив залишитися погуляти в Києві з старими знайомими, мажори погнали на басах, і найбільша частина ворсклян на собаці вирушила в сторону Полтави.
Пересадка в Гребінці, яка зустріла нас сонячною погодою. Село-селом, але стадіон чудовий.
Решту часу зависали в місцевому кабаре «Берізка», в якому була своя атмосфера: автомат де можна замовити Ляпіса, супчик та місцеві любителі вогняної.
Потім забита повністю студентами собака, і ми вдома…
Народ катайте виїзда, команді потрібна ваша підтримка!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі