27.10.2012. Донецьк. Металург - Ворскла. 0:0.

Дата : 29.10.2012
Автор : benito_original
27.10.2012. Донецьк. Металург - Ворскла. 0:0.
   Суботній матч в дружньому Донецьку вирішило відвідати не велика кількість полтавчан. Чомусь в цьому сезоні виїздна активність зовсім поганого рівня. А далі Ужгород, Львів, Кривий Ріг... 
   Більшість ворсклян погнали прямою тягою, частина приїхала за день до гри. Наших приняли донеччани, одні з півасіком, а інші вирішили поганятися за нами. Тепер ми «квачі» і наша черга ловити метадончиків… Ну що ж, чекаємо в Полтаві!
Як звичайно, Донецьк полтавчанам запам'ятається сінькою та «Ліверпулем». Погода чудова - свіженько, сонечко світить… Гуляли містом, разом з кротами. Ближче до матчу зібрались всі, і пройшли маршем. Підтянулась ще група виїздюків, які пробивали через Дніпро. Вхід безкоштовний на стад, що дуже порадувало! 
  Шмон був хороший, і троє фенів не пройшли до сектора (з них два крота). По матчу мало цікавого можу написати. Після бомжів більшість активних були настроєні над перемогу. Рівна гра, ми навіть гол вкінці пропустили, але все обійшлося, офсайд. Наші славні гравці в ногомяч вирішили не підходити до сектору, тільки Долганський здалеку подякував за підтримку. Ми, напевно, це заслужили, так як шиза була слабка.
Після матчу нас всіх погрузили в «Богданчики» і відправили на вокзал. При чому в баси загнали абсолютно всіх, як донеччани не намагалися довести начальнику (який до речі був копія містера Картошки, що їм той вокзал зовсім не потрібний. 
На вокзалі побомбили ще трішки трафів, і в Полтаву! 
Незважаючи на все, подяка кротам і всьому фанатью з Полтави – душевний виїзд.
«Катать выезда – весело, модно, молодежно!»(с)
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі