21.10.2012. Полтава. Ворскла - Металург Зп. 5:0.

Дата : 21.10.2012
Автор : Гусар
Чергова недільна гра нічого цікавого не придвіщала, хіба що суперник був принциповий, як на полі, так і за його межами. На секторі звичні 150 людей. На початку гри вивісили банер в підтримку сім’ї Павличенко. В першому таймі підтримка була на непоганому рівні, публіці вдалось налаштуватись на підтримку команди. По першому тайму варто виділити лише «сосатєльно-єбатєльниє» заряди в бік опонентів, та забитий ворсклянами м’яч.
Другий тайм був повною протилежністю першому, звук погіршився, заряди йшли слабо, що було парадоксом, адже команда забивала і забивала м’ячі. До кінця гри табло висвічувало 5:0, давно ми так розгромно не перемагали.  Після фінального свистка команда в повному складі підійшла до сектору і отримала подяку від нас. Символічно всеж таки обіграти принципового суперника з таким рахунком.
Гостьовий сектор був заповнений луганцями та запоріжцями.