16.10.2012 Київ. Відбір до ЧС 2014. Україна - Черногорія. 0-1

Дата : 18.10.2012
Автор : Крокодил

Нагода відвідати два матчі поспіль національної збірної України менш ніж за один тиждень, мабуть у мене випала уперше. І, звісно, що такої нагоди я просто не могла пропутити. Залишимо для інших розповідь про матч у Молдові, а краще зосередимося на матчі, що відбувався у Києві.

Хочеться одразу забігти на перед і сказати, що ця гра супроводжувалася певним відчуттям гіркого розчарування як за команду, так і за людей, що прийшли її підтримати. При вході на сектор, я була дуже спантеличина, адже вже залишалося близько 5-7 хвилин до початку, а людей на секторі, який був оголошений у Молдові, як фанатський, майже не було. Вже близько 15-ї хвилини гри зібралася кількість людей, яку хоча б трішки було чути. Вихід команд на поле ознаменувався гучними оплесками та голосовою підтримкою команди усим стадіоном. Людей прийшло на матч досить багато. Усі ми, налаштувавшись на гарну та феєричну гру, та з величезною вірою у перемогу, щосили співали гімн. Його виконання та кількість людей на стадіоні це чи не єдині позитивні моменти на даному матчі. Матч почався доволі спокійно, команди не показували якоїсь швидкої та цікавої гри: моментів створювали небагато, інколи здавалося, що вони не бігають, а ходять по полю. Щодо підтримки, то тут усе , також було не дуже: невелика кількість людей на фансекторі не давала змоги гучно підтримувати команду, кількість і різноманітність зарядів була дуже невеликою. Якщо порівнювати пісні та заряди, що співалися в Кишиневі з тими, що були на «Олімпійському», то тут не звучало і половини, що було на «Зімбру». І, взагалі, тієї атмосфери не було. Непоганою була перекличка 52 сектора з нижнім ярусом ( 43,45 сектори), де було два барабани, пару прапорів та ентузіазм людей). Не беручи до уваги активні сектори, люди, які були присутні на мачті були досить жваві, підтримували команду короткими висловами по-типу «Україна», «Україна вперед» тощо, пускали хвилі.  Кінець матчу значно погіршив настрої присутніх, але все одно усі ще сподівалися на позитивний 3-ох очковий результат.

Другий тайм нічого позитивного не додав, квола та незврозуміла гра команди, неточні паси, вбивають останні надії, стадіон починає свистіти та висловлювати невдоволення різними способами, навіть, коли м'яч у нашої збірної. Змінює такий настрій присутніх на більш оптимістичніший відбитий П'ятовим пенальті. Але і це не продовжується довго, гравці дограють матч під скандування трибун- «Ганьба». Після фінального свистка феєрична радість чорногоріців і ганебне та швидке зникнення нашої збірної в роздягальню.

Відчуття печалі, розчарування та злості були присутні в душі кожного вболівальника у цей вечір. Що ж далі?!?!...Питання залишається відкритим...Весна покаже.

Гостей приїхало близько 150 чоловік. На протилежну сторону, де знаходилася я їх точно не було чути, але можна було побачити з їх жестів та рухів, що вони підтримують свою команду досить активно. Після першого тайму усі їх банери зникають з поля зору через певні проблеми під час перерви.