12.10.2012 Кишинев. Національні збірні. Молдова - Україна. 0-0.

Дата : 17.10.2012
Автор : WGLife
12.10.2012 Кишинев. Національні збірні. Молдова - Україна. 0-0.

Міжнародні матчі збірної на «легкі» країни випадають не так часто, як того б хотілось. Тому, коли жереб пав на гру зі збірною Молдови одразу було зрозуміло, що виїзних фанатів буде багато. Кожен готувався до виїзду і добирався до Кишинева по своєму. В день гри по місту блукало багато дрібних групок українців на кольорах, дехто співав українські пісні, інші фотографували все що траплялося на око. За дві години до гри перші виїздюки вже окупували місцину під стадіоном та потроху почали просочуватись в середину, займаючи місця, що були виділені фанатам гостей.  Периметр гостьових секторів був щильно оточений міліціянтами, які пильно стежили за порядком. 

Ближче до початку гри більшість виїздюків зібралась в чаші стадіону та почала потроху розспівуватись. Але духу вистачило лише на виконання Гімну України, який прозвучав доволі потужно. Надалі прості заряди виглядали досить гучно, пісні, нажаль, знали не всі, а тому і звук був млявим незважаючи на те, що були присутні два барабани. Щоправда, часто-густо вони збивали один одного. Як і заведено, щильність на трибуні в деяких місцях зашкалювала, до того ж напрягали персонажі, що постійно швендяли туди-сюди. Так і не дочекавшись голу, в кінці матчу спалахують фаєри, які трошки покращують настрій виїздюкам.

Тим часом на полі не відбувалось нічого цікавого. Невтішні результати потуг наших співвітчизників по закінченню гри всі присутні побачили на табло. Незважаючи на це з вірою в краще чекаємо на наступні ігри. Вперед, Українці, шаблі наголо! 

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі