23.09.2012. Чернігів. Десна - Ворскла 1:2.

Дата : 25.09.2012
Автор : BlackHawk
23.09.2012. Чернігів. Десна - Ворскла 1:2.

Не секрет, що багато вболівальників Ворскли з цікавісттю слідкували за жеребом кубка України. І не даремно. Доля нагородила нас відмінним подарунком у вигляді Десни з Чернігова, ще й в день міста. Ясна справа, що такий матч треба пробивати. 

Підбивши спринтер помчали. Стандартний глум, поклейка стікерів і вітання одному з виїздюків с 50-им виїздом. Вже в Чернігові, біля кас стадіону проходить невеликий екшн, втручається міліція. Намагаємося забрати прийнятого хлопця, запевняючи що він свій, але капа та битки видають в ньому місцевого любителя футболу. 

Купуємо квитки та заходимо на стадіон. Арена в Чернигові відповідає сучасній ПСФній моді: дві незамкнуті в чашу трибуни, на одній з котрих збереглись дерев'яні лавки. Команда вже готується до гри. Сачко командує процесом, даємо заряд «Вася». 

На нашому секторі до 40 виїзних, непогана шиза в першому таймі і слабенька в другому. Поряд постійно шниряють хлопаки на кондукторках, котрі отримують тони словесних проклять :) 

Про представників Чернігова розповім почавши з фрази одного мента: «У нас на стадионе есть две группы болельщиков: одни хорошие и послушные, а вторые неадекватные». «Неадекватная» група невелика за кількістю і майже нічого не заряжала. Відмітилась лише якимось димом, що горів  2 секунди та фаєром, котрий вони то випускали з рук, то передавали між собою. Загалом цирк. «Хорошие» ж фанатіли весь матч, використовували декілька прапорів та спалили один пристойний дим.  

Команда грала доволі слабко, без запалу. Забивши 2 м'ячі, могли пропустити набагато більше, але везіння було на нашому боці. 

Чекаємо жереб і нового суперника. Маю надію, що буде так само весело.

Кубок-это интересно(с)  


 

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі