15.08.2012. Харків. Металіст - Ворскла 4:0.

Дата : 17.09.2012
Автор : Крокодил

Щоб там хто не казав, але гру проти харківського Металіста всі чекають більше аніж інші ігри. Причина у кожного своя: декому подобається протистояння цих двох команд, а хтось просто любить покричати мкг та виплиснути свій негатив на наступні пів року. Цього разу особливого очікування матчу  додавала перерва у два тижні між іграми.

Завдяки зручному транспортному сполученню та невеликій відстані, поїхати на матч міг, навіть, найлінивіший вболівальник. Більшість полтавців обрали автотранспорт. На матчі було присутньо близько 140 осіб, які потрапили на стадіон вже після стартового свистка. Це сталося у Харкові не вперше, і виною цьому є харківська міліція, яка вже n-ий раз показує гостям з Полтави околиці Харкова.

Після попадання на стадіон та «входження» у гру , одразу стає зрозуміло, що домашня команда налаштована дуже рішуче на гру і спробує не впустити своє. Металіст проводить атаку за атакою, але то фортуна, то наші захисники, то воротар рятують ситуацію. Перший тайм так і закінчується з нулями на табло. Другий тайм розпочався краще ніж перший і здавалося, що наші хлопці все контролюють, а Безус може забити гол...Але ні, все йшло по іншому сценарію – вже після вилучення гравця на 64 хвилині гол у ворота Долганського забиває Шавьер. У бік гостьового сектору летять пляшка та стакани. Рахунок 1-0, але всі ще сподіваються відігратися. Але знову невдача – Маркоскі отримує другу жовту і залишає поле. Наприкінці матчу харківській команді вдається забити ще аж три м'ячі. Таке закінчення матчу ще більше псує настрій полтавським вболівальникам. Команда неохоче та здалеку дякує фанатам та швидко залишає поле.

Недивлячись на закінчення матчу, полтавські вболівальники все зробили для гарної підтримки своєї команди: було привезено достатньо багато прапорців, голосова підтримка була достойною, як для такої кількості полтавців, і це не дивлячись на те, що більшість відволікалася частенько не на підтримку команди, а на « риторику» з місцевими фанатами. Щодо харків'ян, то тут можна відмітити  те, що не дивлячись на існування аж двох великих фан секторів та великих можливостей пов'язаних з великою кількістю людей, вони всім цим мало користувалися, і частенько одним й тим же зарядом перебивали один одного.

Нехай ми зараз програли, але все одно хочется вірити, що все ще попереду і складний для нашої команди час скоро пройде. Відкидайте усі справи 23 вересня, їдьте у Чернігов та підтримайте команду. Саме після таких ігор гравцям потрібна підтримка.