2.09.2012. Полтава. Ворскла - Дніпро. 2:2

Дата : 03.09.2012
Автор : Крокодил

Після зміни головного тренера та вдалої гри команди проти Динамо та Зорі, уся Полтава чекала на феєричне дійство на полі і сьогодні. Гарна погода та зручний час, як для недільної гри також посприяли присутності доволі великої кількості вболівальників на стадіоні. Ще перед початком гри, жіноча частина домашнього фанатського сектору зіштовхнулася з проблемою купівлі квитків. З незрозумілих причин квитки не продавалися не вибірково,  а усім дівчатам, навіть тим, які відвідували фан сектор та виїздні ігри більше 6 років. Але попри це, дівчат на фан секторі було не мало, особливо у другому таймі.

За перший там команда майже нічого не створила : помилки та кволість гравців Ворскли дозволили забити перший м’яч супернику вже на 20 хвилині. Попри таку гру команди домашній фан-сектор звучав і виглядав непогано у порівнянні з минулими іграми. За цю гру сектор освоїв пару нових зарядів, які звучали доволі непогано, як на перший раз. Перший тайм так і закінчився з рахунком 0-1 при повній перевазі гостей.

На початку другого тайму, можна було одразу помітити, що в.о. головного тренера Свистун С.В. добре поспілкувався з командою у перерві, адже ворс кляни значно додали в грі. Але це не допомогло хоча б зберегти рахунок, на 53 хвилині Джуліано забиває гол. 0-2.  Скептицизм поширюється все більше і більше серед відвідувачів стадіону. Майже ніхто вже не чекав дива. Але нарешті пощастило і нам – 78 хвилина Селін б’є штрафний і м’яч у воротах. Сектор лікує!!!! Ворскла додає ще і вже через декілька хвилин Янузі заштовхує другий м’яч. Ейфорія, ейфорія, ейфорія…. Хочеться ще, але і час спливає, і як кажуть «хорошого понемножку».  По закінченню гри команда дякує вболівальникам за підтримку, а вони відповідають тим же  за виявлену волю та жагу до перемоги.

Щодо гостей то їх приїхало доволі багато, але попри їх чисельність вони доволі мляво підтримували команду. Запам’яталися тільки їх прапори та гучність зарядів на початку матчу.