18.08.2012. Полтава. Ворскла - Динамо. 1:0

Дата : 19.08.2012
Автор : WGLife
18.08.2012. Полтава. Ворскла - Динамо. 1:0 Зазвичай, після чергово туру в чемпіонату України, керівники Ворскли збираються до купи в одному з фешенебельних столичних ресторанів під склянку Диканічки перетерти про життя-буття. Так було і на цьому тижні. Відкривши свій аймак Олег Бабаєв одразу ж поліз до інтернету. Домашня сторінка браузера замерегтіла біло-зеленими кольорами. Костя Живаго на всяк випадок запитав колегу чи висить вже звіт з гри з кротами на Вглайфі. Той ствердно кивнув. В цей час, кмітлива офіціантка мовчки поставила на стіл дві склянки з темним, та хутко зникла у невідомому напрямку. Читай, Олеже - впевнено сказав володар Ворскли та ще купи різних бізнес проектів. Вони хочуть, щоб Вадім пішов. Так і пишуть "Вадім, ти кто такой? Давай до свіданія!"... Наступного дня широкому загалу стало відомо що Вадим Євтушенко звільнений з посади керманича. І це за три дні, до важливого матчу з Динамо. 
Отже, день гри. Як і очікувалось, в місті безліч гостей. Але полтавці теж не пасуть задніх і за годину до матчу починають створювати натовп біля центрального входу на стадіон та біля квиткових кас. Всі хочуть наживо побачити гру своєї команди. З перших хвилин гри точиться рівна боротьба. Легіонери гостей намагаються щось вдіяти з білим ешелоном захисних редутів представників місцевої команди - намагання марні. І ось апогей гри. Гравець в синій футболці недбало відкидає м'яча назад, на перехваті перший Громов. Технічно підігрує собі плечем, прокидаючи м'яча на хід і заодно відігруючи захисника. Далі справа техніки, з якою у вихованця Ворскли все в нормі. М'яч проходить між ногами у воротаря і перетинає білу стрічку, арбітр фіксує взяття воріт. Стадіон вибухає. Артем мчиться на зустріч трибуні. Після забитого голу 22-й сектор з новими силами жене команду вперед. Натомість гості замовкають, а згодом присідають на зручний пластик у вигдялі сідел і пасуть задніх.
Незважаючи на подальші потуги обох команд рахунок до кінця гри не змінився, тому описувати всі перепетії гри не бачу сенсу. Згадаю лише, що в середині другого тайму головний арбітр назначив пенальті у ворота Ворскли, але після злагодженого скандування трибун "суддя - підарас" та підказки лайнцмена відмінив точку та поставив штрафний, удар з якого відмінно парирував Долганський, який був на рівні в цей вечір. Також відмічу запал вроцлава після забитого гола полтавцями, та декілька фаєрів, димів та стробів на гостьовому секторі під час останньої десятихвилинки.  
Ось так молодий хлопець з нашого подвір'я похоронив сподівання на власну перемогу виходців з далеких країн та невідомих плантацій. Так тримати!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі