28.07.2012. Полтава. Ворскла - Карпати. 3:1.

Дата : 29.07.2012
Автор : Ингланд
28.07.2012. Полтава. Ворскла - Карпати. 3:1.
"Нам нужны победы!" Ці слова прозвучали у Луцьку, коли футболісти по завершенні гри прийшли під гостьовий сектор. Як показала сьогоднішня гра, Вова Чеснаков (який тоді пообіцяв перемогу у наступному турі) за "базар отвечает". Перед початком матчу Ромка Безус отримав нагороду "Найкращому молодому гравцю" минулого сезону. Приємно, що не кажіть!
Гра на полі і на трибунах почалася без розкачки. Ворскляни одразу ж почали нагнітати і оборона гостей довго не протрималася. Спочатку дебютний гол забив Лієтава, а через 5 хвилин відзначився і Безус. В обох випадках львівські футболісти виглядали безхребетними. 22й сектор "ожив", а гості навпаки просто посідали. На початку другого тайму рахунок став 3-0, відзначився ще один дебютант - Єременко. Варто сказати про склад команди. Грали Селін з Куріловим. Перший грав місцями дуже обережно (можливо не повністю відійшов від травми), другий - надійно і емоційно (так як рік назад). Грали Буднік і Єременко. На флангах вони виглядали цікавіше Пічкура і Кривошеєнка. Грали Безус і Лієтава. Їх призвіща світилися на табло. Мені сподобалася гра нашої команди! Єдиний нюанс - все це було на фоні нулячих "Карпат".
На секторі почалося "дураковаляние": грали у суміш футболу і волейболу м'ячем, що залетів на трибуну. В цей час гості забили гол, але він нічого не змінив. Надалі тільки ворскляни мали шанси забити ще. Показовим був 10-хвилинний нон-стоп до фінального свистка і після нього на 22-му. Ми перемогли!
Гостей було близько півсотні (львівці та кияни). До моменту коли рахунок став 2-0 вони підтримували свою команду, після - сіли. Не надто розворушив їх гол "Карпат" у другому таймі.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі