15.07.2012. Полтава. Ворскла - Кривбас. 0:1.

Дата : 16.07.2012
Автор : Ингланд

Футбольний голод цього літа завдяки Чемпіонату Європи був не таким сильним як раніше. Але враховуючи всі ті зміни, що сталися з нашим клубом у міжсезоння, хотілося якомога швидше побачити гру ворсклян вживу на стадіоні. Після жеребкування календаря стало відомо, що перший матч ми проводимо вдома з «Кривбасом».

За кілька днів до гри хлопці домалювали ще кілька розтягів до тих двох, що були готові ще у минулому чемпіонаті. Тому окрім виходу нових футболістів мав бути ще один дебют. Гімн України виконали душевно і навіть влучили в такт! На вихід команд були продемонстровані всі візуальні новинки. Людей на секторі зібралося звичні 250+. Стартовий свисток рефері і … (хотів написати «понеслась», але ні не «понеслась», а так – пішла собі). 35градусів за Цельсієм навіть при щільній хмарності не найкращі умови для швидкої гри. За весь перший тайм команди не створили 100%  моментів, а тому 0-0. Голосова підтримка в цей час була більш-менш гучною.Другий тайм став значно багатшим на події, аніж перший. Команди обмінялися гострими моментами, а далі незважаючи на ігрову перевагу біло-зелених ми пропустили гол. Спочатку помилка захисників призвела до виходу тет-а-тет з Долганським нападаючого гостей, капітан збив суперника за межами штрафного майданчика і заслужено отримав червону картку. Євтушенко на цей час вже зробив всі три заміни, тому у ворота став… Безус. Нажаль гучний заряд «Рома-Рома» не допоміг йому відбити удар зі штрафного. Голосова підтримка знітилася остаточно. Мали ми ще один хороший шанс, але не забили. Як і минулий чемпіонат ми почали з поразки 0-1 на своєму полі…

Що можна сказати про гостей? Кількість 50+. Велика частка цих людей – хорьки. Ледь не половина їх зарядів зводилася до «сосать-єбать».