10.05.2012. Полтава. Ворскла - Металіст. 2:2.

Дата : 10.05.2012
Автор : Крокодил

Останній матч чемпіонату, та ще й з одним  з найпринциповіших суперників, обіцяв бути цікавим в усіх аспектах. Так воно і сталося, і ті хто не прийшов, ще довго будуть жалкувати за втраченими емоціями та грою.  На виході команд був піднятий банер, символізуючий  військо та богатирів з написом – « За честь, за славу, за Полтаву», на перилах висів текстовик для Василя Сачко. У цей час на полі відбувалося урочисте прощання з трійкою гравців Ворскли - В. Сачко, С. Величко та Д. Єсіним. З початком гри вболівальники обох команд розпочали підтримку дуже жваво та гучно. Повністю «розбудили» усіх тих, хто до того моменту ще не проснувся - запалені фаєра та дими, яких було в цей матч достатньо. Горіло добре та довго.  Домашній сектор підтримує команду з великим ентузіазмом і команда нагороджує усіх присутніх голом-красенем. Емоції радості переповнюють трибуни, здається, що підтримка лунає ще гучніше. Коли вже радість трішки вчухла, споукмени домашнього сектора згадують найновіший та найулюбленіший заряд, активні сектори обмінюються декількома образливими « перекличками». Десь в середині 20-х хвилин, нічого не передбачаючий кутовий, закінчується голом у наші ворота. Сектор підбадьорює команду, але через декілька хвилин рахунок на табло вже 1-2. Ворскляни не здаються, йдуть уперед, але все закінчується поперечиною. Після цього моменту команди заспокоюються, дограючи перший тайм.

На виході команд на другий тайм кидаються паперові стрічки та підкидуються біля 100 надутих презервативів, усе це відбувається під заряд: «металіст команда ган****в». Початок другого тайму команди відіграли спокійно, не створюючи моментів. На 60-х хвилинах гостьовий сектор запалав вогнями, а також були задіяні дими та петарди. Всі ці дії призводять до займання вогню( більш всього горіло сидіння), який ніхто не пробував затушити. Відбуваються танці навколо вогню. В цей час Бордіян зрізає мяч у свої ворота. Знову домашній сектор вибухає радісними емоціями, які вже не покидають усіх до кінця матчу. Вже на прикінці зустрічі після грубих порушень вилучаються два гравці суперника. Такі дії судді дозволили нашим гравцям притиснути суперника до їхніх воріт та створити цікаві та небезпечні моменти, але, нажаль, вони так і не були реалізовані.

Після закінчення матчу сектор дружньо та довго аплодував та заряджав «молодці».

Команда разом з тренером підійшла до фанатського сектора та подякувала за підтримку протягом сезону. Курілов та Селін не пошкодували своїх футболок і кинули їх у натовп. Особливо перепало добрих слів та зарядів по типу « а Вася поборится» Василію Сачко, який покидав поле довго кланяючись та аплодуючи в бік фанатського сектору, вболівальники, якого підняли вгору білі аркуші з цифрою 17.

Суперників з Харкова на цей раз приїхало набагато менше ніж завжди - близько 1,5 сектора. Півтора тайми вони підтримували свою команду, але після другого голу значно затихли.