22.04.2012. Полтава. Ворскла - Зоря. 2:2.

Дата : 22.04.2012
Автор : WGLife
22.04.2012. Полтава. Ворскла - Зоря. 2:2. Здавалось би сама звичайна гра в якій ми мали перемагати. Але не все так сталося, як гадалося. Весняна частина чемпіонату України котрий рік перетворюється на фарс в зв'язку з тим, що одним командам потрібно вирішити свої турнірні задачі, а іншим вже нічого не потрібно. Деякі букмекерські контори не приймали ставки на цей матч, деякі давали на перемогу гостей коефіцієнти вищі ніж на перемогу гостей. Отже зрозуміло, що гратимуть хлопці "чесно".
 На фанатському секторі зібралось чимало людей, як для рядової гри. Зовсім трішки не вистачило до того, щоб заповнити один повний сектор. Звичний набір зарядів. З новинок відзначаємо два нових розтяги, що були продемонстровані під час гри. Здавалось, що ворскляни вже і забули про такий вид перфомансу, як от два нових творіння. Маємо надію, що то тільки початок і на наступній грі публіка матиме змогу побачити щось більш масштабне та видовищне.
 Команда протягом гри змушена була двічі відігруватись, що їй і вдалось. Відмічаємо, що два м'ячі на рахунку захисників. Ау, нападнички...
 Гості всю гру підтримували свою команду. Деякі заряди намагались співати. Традиційно більшість була вдягнена в біле.

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі