01.04.2012. Полтава. Ворскла - Шахтар. 0:2.

Дата : 01.04.2012
Автор : WGLife
01.04.2012. Полтава. Ворскла - Шахтар. 0:2.
Другу гру поспіль волею календаря ми грали з друзями. Ще не встигли вщухнути емоції він відвідин гостинної Одеси, як вже самим настав час демонструвати гостинність і зустрічати гостей із Донецьку. Думаю, з цим завданням більшість ворсклян зправилось. А тому чиркону декілька слів по грі.
Всі чудово пам'ятають як футболісти Ворскли у минулій календарній грі нахапували гірчичників. Невідомо чим вони керувались, та чи досягли мети їх потуги, але трьох основних футболістів, та ще одного травмованого ми сьогодні так і не побачили. Тому склад команди був делеким від бойового. Сама гра теж мало була схожа на шедевр світового футболу і закінчилась прогнозованою перемогою більш маститих гостей.
Як і має бути, на гру з Шахтарем на стадіоні збирається незвично велика купа народу. Нажаль не винятком є і фанатська трибуна, на якій деяких людей цього року можна було бачити вперше. Звісно при незвичній кількості суппортерів складніше керувати їх діями споукменам, та і контингент не самий одарований. Незважаючи на різношорстність публіки заряди йшли один за одним, слеми розчехляли тих, хто куняв.  Виділити варто прекличку Донецьк-Полтава, СУ-ГС, та вперед Полтава з центральними трибунами. Вперше на нещодавновстановленій вишці з'явився новий банер. Автофани та їм співчуваючі люди перемістились ближче до активно ядра, та зайняли 23-й сектор.
Звісно варто замовити слово за оновленого талісмана, якого презентував неперевершений відділ маркетингу ФК. Такого монстра ще треба пошукати. Браво!
Гостей прибуло близько сотні. Хлопці активно поводили себе всю гру, нагородою за це їм і їх команді 3 залікових пункти. Для друзів не шкода.
Надалі нас чекає дві виїздних гри на котрих і зустрінемось. Вище носа, коллеги!

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі