25.03.2012. Одеса. Чорноморець - Ворскла. 2:1.

Дата : 26.03.2012
Автор : WGLife
25.03.2012. Одеса. Чорноморець - Ворскла. 2:1.

На виїздну гру в Одесі багато вболівальників покладали великі надії. Адже після вдалих трьох весняних матчів перед біло-зеленими запахло євро кубковим новим футбольним роком. Але, мабуть, що не цього разу. Занадто багато було втрачено восени.

На оновленому стадіоні ЧМП ворсклян підтримувало близько 90 фанатів, що є рекордом відвідин південної пальміри полтавцями.  На початку гри, поки стадіон мовчав, прозвучав доволі потужний заряд від гостей, на що відразу зреагувала місцева кузьма.  Надалі звук губився в загальному шумі стадіону, та і чесно кажучи, підтримка не виглядала впевненою. Комусь заважали алкогольні пари, комусь дорожня втома, декому власна несвідомість. Добре пройшли лише декілька перекличок Полтава-Одеса.

Хотілося б відмітити ще одну нерядову подію, яка, певен, пройшла майже непоміченою. Саме в Одесі ворсклянський двіж отримав першу людину, що досягла відмітки в 100 виїздів. Щирі вітання фанату Йожу з черговим рекордом!

Господарі виглядали пристойно. На початок гри одесити підготували подвійне модульне шоу, що виглядало доволі непогано. Потужно звучали переклички з центральними трибунами, не в останню чергу завдяки гарній акустиці стадіону. Після забитого м’яча в чорно-синьому секторі блимав строб та був помічений помаранчевий дим.

Подорожуйте за командою, будьте активними!

Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі