17.03.2012. Полтава. Ворскла - Іллічівець. 3:1.

Дата : 18.03.2012
Автор : WGLife
17.03.2012. Полтава. Ворскла - Іллічівець. 3:1.Цілих три тисячі глядачів прийшли в суботній вечір на стадіон, щоб подивитись наживо на перемогу улюбленої команди. Чудовий початок гри, і вже на 11-й хвилині Селін забиває гол. Люди, ще літали в слемі, коли рахунок на табло став вже 1:1. Як забили, так і пропустили. Потрібно починати cпочатку. До кінця першого тайму глядачі голів недочекались, проте по перерві Тренер робить вдалу заміну. На полі з'являється найнеоднозначніший гравець Ворскли Альоша Чічіков, котрий в середині тайму забиває гол, а ще через декілька хвилин робить гольову передачу. Таємна зброя Павлова - палка,що раз в рік стріляє - спрацювала. Браво!
На 22-му секторі після другого забитого м'яча народ божеволів. Частина людей стала по торсу, шиза пішла з новою силою. Вперше споуку вдалося надихнути людей на щось більше, ніж монотонне повторювання певних слів та виразів. Атмосфера покращилась. Коли Паша Ребенок, святкуючи забитий гол підбіг до сектору, здавалось, що деякі люди зараз стрибатимуть з перил вниз, щоб розділити радість із нашими футболістами. Ось так. Умєєм, магьом!
Маріупольців прибуло на гру близько сотні. Вони мали велетенський барабан в який періодично лупцювали. Та чомусь були розділені на 2 групи.
Після гри стався ще один звичний інцидент. Міліція, як завжди, тримала фанатів з півгодини, не випускаючи зі стадіону. Минулого разу кордон було успішно прорвано, цього разу собі на допомогу пси в пагонах взяли ні в чому не повинну собаку. Після того, як з полону таки вдалось звільнитись, моб вирушає до клубу з вимогою вийти головного спеціаліста по роботі з вболівальниками, який чи то непобажав вийти, чи то забоявся. Все для людей, шановні, все для людей...