10.03.2012. Дніпропетровськ. Дніпро - Ворскла. 1:1.

Дата : 11.03.2012
Автор : WGLife
10.03.2012. Дніпропетровськ. Дніпро - Ворскла. 1:1.Близько 150 фанатів відправились на суботню гру в Дніпропетровськ щоб підтримати свою команду. Без проблем діставшись до стадіону, вся виїздна братія опиняється на гостьовому секторі. Незважаючи на шмон пронесено всю піротехніку, якою планувалось скрасити наше перебування на трибуні.
З виходом на поле починається шиза, і тут же, щоб розігрітись, та задати темп підтримці, сектор зпалахує! З самих перших хвилин стає гаряче, фанати починають гнати свою команду вперед. На початку не дуже добре виходили заряди, бо люди по сектору рознягнулись і низ не чув верх. Після того, як споукмен піднявся трохи вище ситуація дещо вирівнялась.
Перший тайм пройшов доволі рівно, а на початку другого лідер минулих років Ворскли Кравченко, після невпевненої гри молодого голкіпера полтавчан забиває гол, щоправда вдається вирівняти ситуацію і після вдалої заміни Буднік заробляє пенальті, який, як і в минулій грі чітко реалізовує Янузі. Святкуючи забитий гол Ахмед спершу біжить хз куди, але потім схаменувшись підбігає в обійми сектору. 1-1!
Найцікавіші події починаються пізніше. Група дніпрян переходить на центральний сектор і розтягує тряпку з написом: "Мы за Днепр без Стеценко!". Через деякий час з'являється беркут і починається штовханина. Не довго думаючи, дніпряни зриваються зі свого віража на допомогу колегам. Гру зупинено. Після того, як беркут покидає стадіон, фанати повертаються на свою трибуну, арбітр відновлує гру.
До кінця матчу стався ще один міні скандал. На цей раз вже на полі. Боатенг грубо фолить проти гравця Ворскли, після чого після штовханини падає ще декілька гравців полтавців. Невже із соломи зроблені!? І тільки Льоха Курілов рветься в бій, але ого тримає ледь не пів складу дніпрян. Арбітр вилучає негра з поля за явну грубість.
Незважаючи на те, що арбітр додає 10 хвилин до основного часу гри, жодна з команд вже не має сил і гра закінчується в нічию. Після фінального свистка футболісти дякують фанатам за підтримку, тиснуть руки, та задоволені собою покидають поле.