04.03.2012. Полтава. Ворскла - Кривбас. 2:1.

Дата : 04.03.2012
Автор : WGLife
04.03.2012. Полтава. Ворскла - Кривбас. 2:1.
Перша довгоочікувана гра після зимової перерви. Принциповий суперник, котрий тимчасово знаходиться вище в турнірній таблиці ніж Ворскла. Саме ці аргументи мали спонукати місцеву публіку прийти на засніжений стадіон і підтримати свою команду. Сектор 22 зібрав біля двохсот активних суппортерів. Нарешті з`явилась вишка знизу сектору, що дало змогу споукмену краще бачити всі незаряджаючі пики, та спонукати їх до діла матьорим словом. Також хочеться зауважити, що в новий рік із старого перетягнули власну неорганізованість, адже банерна лінія сформувалась лише  в перерві матчу, а барабан з`явився з початком другої половини гри.
Перший тайм пройшов дуже швидко, майже на одному диханні. А на початку другого Ворскла забиває гол, що додає ще більше наснаги фанатюкам. Ідуть переклички з центральними трибунами, і Ворскла забиває вдруге. Після другого голу стало зрозуміло, що перемога від господарів нікуди не дінеться. 
Під кінець гри Павлов випускає новачка Будніка, двоюрідний брат якого всю гру провів на фанатській трибуні, підтримуючи Ворсклу. А на останніх хвилинах гри Кривбас забиває гол престижу, тим самим змазуючи дебют в основі молодого голкіпера ворсклян Казакова.
Гостей з Києва, Харкова і Кривого рогу за весь день в місті було помічено безліч, але до гостьового сектору дістались не всі.
З вірою у власні сили чекаємо наступні ігри!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі