2011.05.14 Полтава. Ворскла - Шахтар

Дата : 24.01.2012
29-й тур. Останній домашній матч сезону. На відміну від попереднього чемпіонату, коли ми просто курили бамбук в завершальних турах, «Ворскла» веде боротьбу. Боротьбу за право грати у Лізі Європи. І саме цей матч мав показати чи дійсно команда хоче туди потрапити. Нам потрібна перемога, суперник в цей же день святкує свій ювілей і безумовно теж хоче її здобути. Коса найшла на камінь. «Шахтар» брав своє завдяки вищому класу гравців, ворскляни відповідали самовіддачею. Фінальний свисток фіксує нічию 1-1. Ні вашим, ні нашим. А тепер трохи повернемося назад.

Матчу передувала хода разом з донеччанами. Нарешті навколо стадіону було багато люду вже за годину до стартового свистка. Нажаль такий розклад можна спостерігати тільки на топ-командах. Ще й досі Полтава ходить на суперника, а не на рідну «Ворсклу»… 22-й сектор теж заповнився задовго до початку матчу. Завдяки помаранчево-чорним, які повністю проігнорували гостьовий сектор, на нашому був практично аншлаг. На перилах розвішене зображення стіни з написом: «За крок до мети».

Команди з’являються з тунелю, імпровізована стіна розвалються на дві частини, її проломлює фанат, над сектором здіймаються білі, зелені і чорні модулі. Ось таким стартовим перфом біло-зелені зарядили футболістів на бій. Далі були привітання «Шахтаря» з ювілеєм, а також офіційне прощання з Генадієм Мєдвєдєвим, який в цьому сезоні зіграв свій останній матч. Все. Понеслась. Полтавські заряди, змінювалися донецькими і навпаки. Звук був вельми пристойним. Особливо виділити можна два заряди «Скажем всі разом» і «Спят курганы тёмные». Гол, пропущений ворсклянами, змусив заряджати ще гучніше. І наприкінці тайму ми всі були винагороджені – Янузі вдало встромив голову. Радість може передати фотка, де змішалися руки, голови і ноги. Перерва. Другий тайм був не таким феєричним. Чим далі тим все тихішими ставали заряди. Фактори – добре виклалися у першій половині і сонце, що плавило відвідувачів 22-го. «Шахтар» мав кілька моментів, але на щастя не реалізував їх. Фінальний свисток, забіг частини фанатів Ворскли на поле, братання і вся команда дякує за підтримку. Тепер все в наших руках-ногах-головах…