2011.07.08 Полтава. Ворскла - Олександрія

Дата : 24.01.2012
Відкриття сезону відбулося у Полтаві. Матч «Ворскла» - «Олександрія» винесли на п’ятницю на прохання біло-зелених. У порівнянні із суперкубковою грою «Шахтар» - «Динамо» дуже контрастно виглядали трибуни. Двобій рідної команди вживу дивилося лише 3000 чоловік. Матч чужих зібрав більше 24000 (похуй, що там було приблизно 10000 донеччан і 2000 киян)… Підняття прапору, гімн, який вже вкотре співали врізнобій, стартовий свисток, понеслася. Гучно лунають перші заряди, а ворскляни тим часом починають «душити» новачків. Ті в свою чергу огризаються парою атак. В середині тайму полтавчани таки забивають гол, але суддя його відміняє через неіснуючий офсайд (те, що він був неіснуючим, стало відомо тільки після перегляду повтору). Слем завершився десь через хвилину – тільки тоді народ зрозумів, що рахунок не став 1-0. «На хвилі» проходить дуже гучна перекличка з центральною трибуною. Був ще другий гол, але і його відмінили через порушення правил. Не дотиснули.

Друга половина гри – льодяний душ. Гості в контратаці забивають гол. А через деякий час мали забивати і другий, але цього разу пощастило вже нам. Дещо знічений на початку тайму запал, ближче до середини розгорається знову. Ми гнали команду вперед як могли. І здалося, що це дало результат. Хтозна-який за ліком удар біло-зелених був заблокований у штрафному майданчику, але захисник зробив це рукою. Пенальті. До точки з якогось дива підходить новачок команди Закарлюка і без розбігу легенько котить м’яч у кут воріт. Воротар гостей легко відбив такий удар. Чомусь в цей момент стало ясно – сьогодні нам вже нічого не світить. Кузьма починає розходитися, але 22-й сектор до фінального свистка підтримував команду. Нажаль маємо поразку.

Після свистка частина футболістів прийшла під сектор і подякувала фанатам за підтримку. На що з 22-го пролунав заряд «Що за хуйня?»… Який, гадаю, був зайвим. Вони намагалися, але не вийшло. А матч загалом вийшов цікавим. Вже в четвер на біло-зелених чекає Белфаст. Там теж буде цікаво.

Наостанок про гостей. Приїхало їх приблизно півсотні. Протягом гри як могли підтримували свою команду. Пробивався звук їхнього барабану і деяких зарядів.