2011.07.21 Полтава. Ворскла - Гленторан

Дата : 24.01.2012
Після впевненої перемоги у Бєлфасті стало ясно, що «Ворскла» вже пройшла північних ірландців. І все ж перша домашня гра у Лізі Європи налаштовувала на цікаву хвилю. Розум підказував, що гра буде однокаліточною; душа бажала свята цікавого футболу. Розум переміг.

Приїзд напівпрофесійного «Гленторану» особливого ажіотажу не викликав. Інтернет розривався від гнівних постів з приводу дороговизни квитків. Хоча 40 гривень, а саме стільки коштували найдешевші тікети на гру, як на мене – це нікчемна сума за можливість підтримати рідний клуб. Тим не менше на трибунах зібралося 8000 вболівальників, що для Полтави останнім часом стало великою рідкістю. На 22-му секторі зібралася звична аудиторія. Підтримка протягом першої половини гри була на середньому рівні: більш-менш пристойний звук + прапори на приспівах. «Ворскла» в цей час довела, що вона значно сильніша за опонентів, повівши в 2 м’ячі. Згадати щось цікаве у таймі другому важко. Єдиним світлим моментом був прихід на сектор з власної ініціативи одного з лідерів команди Йована Маркоскі. Серб навіть дав кілька зарядів у мегафон. Далі підтримка поступово знічувалася і під кінець матчу практично зійшла нанівець. Коли Янузі забивав третій гол ірішів стало навіть жалко. Особливо, якщо враховувати склад, який пацани змогли привезти на виїзну гру. Кілька чоловік не відпустили з роботи, один поїхав у весільну відпустку, ще один виїхав на пмп в Іспанію…

«Ворскла» йде далі і це головне! Попереду нас чекають ще одні ірландці. Тепер вже звичайні, не північні. З міста Слайго. Кароч, далі буде!

Вперед, ворскляни!

П.С.: гостьових вболівальників за різними даними було від 6 до 16-ти чоловік. Типовий склад: дідки-дядьки-тітки. Розмістилися вони на центральному секторі. Якоюсь активністю нажаль не відмітилися.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі