2011.07.28 Полтава. Ворскла - Cлайго Роверс

Дата : 24.01.2012
Ірландський тиждень в  Полтаві закінчувався грою “Ворскли” із “Слайго Роверз”. Перша гра 3-го кваліфікаційного раунду від якої всі чекали тільки перемоги, яка б мала стати п`ятою  поспіль для ворсклян.

Треба відмітити, що на цю гру, на відміну від попередньої з “Глентораном” квитки на стадіон були дешевшими. Мінімальна ціна склала 25 грн., проти 40 грн. минулого тижня. Такий видатний маркетинговий крок від керівників клубу так і залишився загадкою для вболівальника. Варто відмітити, що візуально людей на стадіоні було не набагато більше, ніж на попередній єврогрі.

На 22-му секторі зібралася звична аудиторія. Підтримка протягом першої половини гри була на середньому рівні: більш-менш пристойний звук + прапори на приспівах. «Ворскла» в цей час марно намагалась проштовхнути бодай одного м`яча в сітку воріт суперника. Згадати щось цікаве у таймі другому також  важко.

Після гри варто відмітити пропозицію одного із відомих фанатів “Ворскли” своїй дівчині вийти за нього заміж. Із слів свідків, все виглядало незвичайно романтично. Отже чекаємо на гучне фанатське весілля! :)

Трохи про гостей. Ірландці зайняли звичний гостьовий сектор і підтримували команду на протязі всієї гри. В паузах між нашими зарядами було чути їхні співи. На вихід команд розтягнули над головами полотно, яке, як і банерну лінію гостей, можна нижче побачити на фото. Задавали тон на їх секторі представники ультрас угруповання “Форца Роверс 08″.
Після гри частина місцевих фанатів, в кращих традиціях, почерпнутих з байок дядька Брімсона, рушили до готелю, в якому зупинились Іріші шукати пригоди.  Інша частина, смакуючи ірландський віскі, місцеве пиво, обмінюючись подарунками та враженнями один від одного коротали ніч в одному з пабів міста.

Через тиждень нас чекає гра відповідь у Слайго, яка і покаже котра з команд піде далі.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі