2001.08.07. Полтава. Ворскла - Арсенал.

Дата : 24.01.2012
Після перемоги “Ворскли” у Слайго над ірландським клубом у четверг всі ворскляни чекали тільки позитивного результату від гри з кісськими арсами в неділю.
На трибунах тисяч 5-6 відвідувачів, що є досить непоганою цифрою для наших реалій, тим паче гра відбувалась о 21-00. На 22-му секторі теж звична публіка. Гра почалась доволі рівно і на протязі першого тайму здавалось, що грають два рівних колективи.  Але під час однієї з масованих атак ворсклян, наприкінці тайму, Маркоскі бездарно махає ногою повз м`яча тим самим обрізаючи всю команду, як наслідок швидка контра від канонірів закінчується голом. Не встигли всі зрозуміти, що сталось, а м`яч вдруге побував в сітці воріт Долганського. Після чого майде одразу пролунав свисток арбітра на перерву.
Друга половина гри нічого кардинально не змінила. Гравці не змогли забити бодай м`яч, підтримка була під стать гри - в`ялою. Деякі люди з 22-го сектору не знаючи куди себе подіти, сходили “відмітились” до гостьового сектору. Зі звукової підтримки слід відмітити лише гучні переклички з центральними трибунами “Вперед ворскляни!”
Наприкінці гри, після грубої гри одного з полтавців сталася штовханина між гравцями обох команд в центрі поля, підсумком якої стало вилучення двох ворсклян та одного каноніра. Після цього інцедента догравали футболісти під гучний заряд центральної трибуни  “суддя підарас!”.
Наостанок про гостей. Приїхало їх приблизно півсотні. Протягом гри як могли підтримували свою команду.  Після гри автобус з гостьовими фанатами потрапив у ДТП, виїжджаючи із стадіону, що призвело до того, що фанатів господарів протримали 40 хвилин на секторі.