2011.08.18 Полтава. Ворскла - Динамо Бухарест.

Дата : 24.01.2012
2011.08.18 Полтава. Ворскла - Динамо Бухарест.
Черговий бар’єр у вигляді “Динамо” з Бухаресту чекав на “Ворсклу” в черговому раунді Ліги Європи. Звісно, всі ворскляни вже звикли до перемог улюбленої команди, тому і цього вечора чекали лише на тріумф місцевої команди. Вживу за грою прийшли поспостерігати за різними даними від 10 до 12 тисяч людей.
Початок дійству поклав маленький перфоманс на домашньому секторі “Ворскли”, де над піднятими над головою плашками з’явився напис “Європа чєкає”. Таким чином фанати дали зрозуміти і гравцям і публіці на стадіоні, що третя єврогра цього сезону може бути лише початком чогось більшого. Щоправда, не всі внесли свою долю в загальне діло, і частина плашок не була підянта, тим самим змазавши загальну картинку.
Трохи про футбол. Приємно було дивитись, що дві команди дійсно грали. Після вдало розіграної комбінації Кривошеєнко забиває м’яча, чим змушує стадіон вибухнути. В другому таймі “Динамо” відігрується після провалу оборони.  Здавалося, що гра так і закінчиться внічию, але після вилучення в складі гостей, та пари замін наша молодь активузувалась, і Ребенок забиває під завісу гри переможного м’яча. Отже в Бухарест їдемо з певним запасом міцності.
Підтримати “Динамо” прибула пристойна група підтримки. Майже всі люди, що знаходились на гостьовому секторі вели себе активно. Використовували прапори, решітка була підбита лицьовиками.
Через тиждень матч відповідь на чужому полі. Вона і має показати хто є хто. З вірою в команду та в фортуну чекаємо матчу відповіді.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі