2011.08.25.Бухарест. Динамо - Ворскла.

Дата : 24.01.2012
Історична подія сталася! Вперше фанатам “Ворскли” вдалося пробити євровиїзд. 7 людей в сусідній Румунії на грі із столичним “Динамо”.
Після домашньої перемоги на останніх хвилинах, в Румунію їхали з певною надією і вірою у сили власних хлопців на вихід в групу. І, слава Богу, все склалося для нас якнайкраще, але про все попорядку.
Години за півтори до гри вся виїздна братія зустрілась біля стадіону, і відвідавши  магазинчик з атрибутикою місцевого клубу, рушили в середину стадіону. Приймаюча сторона з якогось дива вирішила посадити всю ворсклянську делегацію серед місцевих вболівальників. Розвісивши банери на решітці, стали поряд із ними. Через деякий час за парконом намалювалась група нетверезих румун з певними намірами щодо нас. Починається лайка, в нашу сторону летять недокурки та інший мотлох. Місцеві стюарти розуміють, що може бути гаряче, просять нас зняти банери, та відводять через поле до гостьового сектору, що був огорожений парканом. По дорозі декілька циган проривають кордон стюартів і декому вдається обмінятись з ними парою плюх, після чого динамівців відтісняють за огорожу, нас же запускають на сектор. Не проходить і 10-ти хвидлин як з`являється поліс та просить нас зняти банера, перевіряє квитки, та каже, що наше місце не тут, а саме на центральній трибуні. Просить зняти та сховати атрибутику і супроводжує до місця нашої дислокації.
Місцева  циганва  на протязі гри веде себе доволі активно, підримує заряди віража, та емоційно реагує на небезпечні моменти у виконанні своєї команди. Після того, як наші хлопці забили перший м`яч, в нас полетіли купи образ, якийсь дід жбурнув прапорця. На прикінці тайму рахунок зрівнюється і публіка знову згадує про нас, починаючи тикати факи, та радить збиратись додому.
Після того як рахунок в середині другого тайму стає 2-1 на нашу користь, частина місцевої публіки починає збиратись додому, розуміючи, що це кінець. А коли через п`ять хвилин на табло висвітився рахунок 1-3, пів стадіону звалює. Віраж ультри починає згортати банери, перестають використовуватись прапори. Місцева поліція та стюатри розуміють, що може бути гаряче, починає стягуватись до сектору господарів, та стають понизу нього на бігових доріжках. Румуни використовують петарди, та ламаючи сітку, намагаються прорватись на поле, виламують сидущки та закидують ними стюартів, що стоять на бігових. Підтягуються загони місцевих спецпідрозділів “жандармерія”, застосовують гранату із сльозогіним газом, яку доволі швидко ультра перекидає до до центральнго сектору, з якого тікають ті люди, що до цього часу ще залишались сидіти на своїх місцях. Карета швидкої допомоги під`їздить до бігових доріжок - комусь надається допомога. В цей час над сектором господарів з`являється поліцейський геліокоптер. Копи тіснять до виходу румунів. Під весь цей двіж “Динамо” забиває ще один м`яч, встановлюючи кіцевий рахунок в грі.
По закінченню гри безмежно щасливі гравці підходять розділити радість перемоги та виходу в наступний раунд разом з нами. Якийсь час нас тримають на стадіоні, а потім виводять через задній вихід зі стадіону.
Тріумфальний похід “Ворскли”  продовжується. На черзі Данія, Бельгія та Германія. Європа чєкає!