2011.09.10 Полтава. Ворскла - Чорноморець

Дата : 24.01.2012
2011.09.10 Полтава. Ворскла - Чорноморець
Після перерви, пов’язаної з провальними матчами нашої збірної, поновився чемпіонат. На гру проти одеського “Чорноморця” ворскляни мали виходити з бойовим настроєм. Перемога була просто необхідна - треба реабілітовуватися за поразку в Маріуполі. Та й гарний настрій перед виїздом у Копенгаген теж не завадить.
Хід подій на полі в принципі був прогнозованим, адже біло-зелені на даний момент явно сильніші за чорно-синіх. Видалення голкіпера одеситів, гол Янузі, пререрва, гол Громова, красивий гол Ребенка і, насамкінець, гол від гостей. Сподобалося бажання команди забивати і боротися :) , а от у захисті в кінці матчу трохи розслабилися :( .
Голосова підтримка була абсолютною протилежністю розвитку подій на полі. Одесити на початку матчу звучали явно гучніше. А на нашому секторі не вистачало драйву. Та коли ворскляни почали забивати (особливо у другому таймі) покращилася і гучність зарядів, і драйв з’явився. Гості ж практично змовкли. Чогось особливого і цікавого в цьому матчі не було. Команда традиційно подякуавала фан-сектору за підтримку, а Женька Селін навіть прибіг до вболівальників і поплескав у ряд простягнутих рук.
Вперед, ворскляни! На Копенгаген!
П.С: була на цьому матчі ще одна подія, яку багато хто просто не помітив. І закінчитися вона могла трагічно… Один тіп, що в кінці гри спускався сходинками трибуни, на якій написано “Ворскла”, чи то оступився, чи його хтось підштовхнув. Хлопець пролетів рядів п’ятнацять, зробивши при цьому сальто і ще кілька кульбітів, і просто дивом не брякнувся ні об що головою (пам’ятаємо недавні події у Харкові…). А найцікавіше, те що, долетівши до першого ряду, він якимсь макаром опинився у абсолютно цивільному положенні сидячи на одній із сідух. Перевів подих та й пішов собі додому. Дай Бог, щоб всім так таланило.
ВОРСКЛА
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі