2011.09.15.Копенгаген. Копенгаген - Ворскла.

Дата : 24.01.2012
2011.09.15.Копенгаген. Копенгаген - Ворскла.
Так сталося, що  першу гру групового етапу “Ворскла” мала грати в Копенгагені. Найкращий і він же найдорожчий виїзд пробило досить багато людей, враховуючи місцеву діаспору та офіційну делегацію. На гостьовому сектрі було близько 70-ти людей, 10 з яких активно підтримували команду.
Перед грою були певні непорозуміння з квитками на гру. Не знали чи вдасться потрапити всім бажаючим на сектор, який зробили гостьовим. На щастя питання були вирішені при вході на стадіон, досить лояльні стюарти пропускали всіх ворсклян по квитку на стадіон без питань. До речі, квиток представляв собою листок паперу формата А4, на якому була надрукована картинка і написи, також штрих код, який при вході считувався сканером.
Повісили банери на решітці біля бровки. Хвилин 10 потупили після початку гри, а потім об’єднались на нижніх рядах, де почали заряжати. Робили ставку на прості заряди, які підтримували всі присутні на секторі. Судячи зі слів людей, що дивились гру по ТВ, деякі заряди було чутно в трансляції.
Стадіон умовно поділений на 2 частини. На одній центральній трибуні народ сидячи дивиться гру. Навпроти люди підтримують команду стоячи, використовують прапори, барабан. Заряди простенькі, але завдяки даху звучать доволі гучно. Особливо 10-тихвилинний нон-стоп, який влаштували данці після забитого м’яча.
Нажаль, “Ворскла” не змогла відігратись після попущеного з пенальті м’яча, і зазнала мінімальної поразки. За два тижні чєкаємо в гості на “Ганновер” та на перші очки в группі.
Вперед, ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі