2011.09.18. Донецьк. Шахтар - Ворскла.

Дата : 24.01.2012
2011.09.18. Донецьк. Шахтар - Ворскла.
Всі вже звикли до того, що виїзд на гру з Донецьким «Шахтарем» завжди пробиває досить велика кількість суппортерів. Поспілкуватись із друзями їдуть фанати, поглазіти на «Донбас-арену» приїздять кузьмічі. Але цього разу на 333-му секторі зібралось трохи більше сотні людей, що явно менше ніж в останні 2 роки перед тим. Розмірковувати про причини низької відвідуваності цієї гри не будемо, а перейдемо до подій під час гри.
Незважаючи на змішаний контингент на секторі підтримували команду майже всі присутні, щоправда кожен на своєму рівні. Простенькі заряди на кшталт «Ворскла» та «Полтавчани» звучали доволі гучно, пісні та більш складні заряди, більшість не знала, та і ті люди, що знали бубніли собі під ніс так, що і сусіди по ряду навряд чи чули ці потуги. Декілька разів за гру пролунали переклички «Полтава-Донецьк». Традиційно під гостьовим розташовувався шкільний сектор, котрий вів себе доволі активно,та глушив наші заряди. Пропустивши м’яч на початку другого тайму, відігратись нам не вдалось. Та і моментів було мінімум. Під кінець гри у футболістів майже не лишилося фізичних сил, тому донецькі «вугольки» просто оббігали ворсклян, як стоячих. Варто відмітити Долганського, який на пристойному рівні провів гру, потягнувши майже все крім одного удару. Котрий рік «Ворскла» зазнає в Донецьку мінімальної поразки 1-0.
Після гри першим до нашого сектору підійшов поаплодувати Сашко Чижов, за що йому подяка. За ним потягнулись футболісти в білих футболках. Обмінявшись оплисками з фанатами футболісти покрокували в під трибунні приміщення, а ми рушили на вихід.
Вже в середу на нас чекає кубкова гра в Миколаєві.
Вперед Ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі