2011.09.24 Полтава. Ворскла - Волинь

Дата : 24.01.2012
Хороша гра! Ворскляни провели чудовий матч і повністю переграли термінаторів Кварцяного. Спочатку була розкачка. Як на полі, так і на трибунах. Але поступово біло-зелені заволоділи ініціативою і понеслася. Небезпечні атаки йдуть одна за одною і, нарешті, приходить результат. Безуса збили у штрафному майданчику. Рома заробив, Рома й бив. Точно, сильно, ГОЛ! На 22-му секторі, що називається, пішла шиза, незважаючи на зовсім малу кількість відвідувачів. Не зупинив її навіть гол Майкона. Тим паче, що перед самою перервою Ребенок знову вивів «Ворсклу» вперед.
В середині другого тайму розпочався 15-хвилинний нон-стоп «Форца, Ворскла». Такого на нашому секторі ще не було. Дуже сподобався настрій людей. Вони фанатіли по справжньому, від душі. А вже ближче до кінця гри Артем Громов остаточно добив лучан. Перемога 3-1. Кварц ізлучав нєнавість.
Все ж не обійшлося і без негативчиків: вже вкотре маємо доволі низьку відвідуваність стадіону загалом і 22-го сектору зокрема. Та й на білих футболках знову прийшло мало людей(
Гостей з Луцька прибуло лише 6-ро. Активної підтримки не було, що недивно при такій кількості виїзних.