2011.10.02. Полтава. Ворскла - Динамо.

Дата : 24.01.2012
2011.10.02. Полтава. Ворскла - Динамо.
Все в цей день було не так. Ті хто прагнув перемагати - зазнавали поразок, ті хто мав би приходити завчасно - запізнювались.  Ті хто мав би вести людей за собою були самі на себе не схожі. Ті, що мали бути в білому - були в чорному. Ті, що були призвані блюсти ноту закону - його порушували.
Стосовно гри. Здавалось би після важливого голу Олега Красного “Ворскла” мала премагати. Саме за переможного рахунку наші хлопці пішли на перерву. Але Початок другого тайму не задався. Два м`ячі за п`ять хвилин і марні потуги зрівнятись по забитим голам з гостями. Жодної путньої передачі від плеймейкера, відсутність гостроти від форвардів. Навіть всим відомий заряд центральної трибуни “судья пидарас” не взмозі був вплинути ні на перепетії гри, ні на рішення того самого судді.
Киян прибуло близько трьох сотен. Перший тайм, особливо після забитого “Ворсклою” голу вели себе доволі пасивно.  Після переможного голу зровили кураж, деякі стали по торсу, та доволі активно себе вели.
На прикінець хотілось би, щоб кожен задав собі просте питання : “Чи маємо ми моральне право вимагати від гравців повної віддачі на полі,як самі не спроможні віддаватись своїй справі?!”
Занадто часті ігри, і ми просто не витримали темпу. Трохи перепочинемо і знову в бій.  Вперед ворскляни, нам є ще що показати цьому світу!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі