2011.10.14. Алчевськ. Заря - Ворскла.

Дата : 24.01.2012
2011.10.14. Алчевськ. Заря - Ворскла.
Прогнози не справдилися і луганська “Зоря” приймала “Ворсклу” в “гостинному” Алчевську. Гру пробила двадцятка полтавців. Більшість приїхали найманим мікробом, а менша частина десанту прибула тягами. Перед грою варто відмітити, 20-ти секунду розмову гостей із луганськими хлопцями. Незважаючи на те, що номінальних господарів було більше, ніхто із полтавців задню не дав, потім підтягнулися сірі і бесіда закінчилася.
В цей вечір, на гостьовому секторі була, просто шикарна банерна лінія – близько, 13-ти штук. Жаль, що кількість людей за нею не пропорційно більша але як кажуть: “Кому нада, той катає”. Варто відмітити, що було вивішено банер “VOLONTAIRE” (частіше б його бачити, на матчах улюбленої команди), а для одного із відомих волонтерів цей виїзд був 70-м. Під час гри, усі в силу своїх можливостей, підтримували команду. По словам людей, в трансляції нас було не чутно. Одна із вагомих причин, всі лізуть в першу лінію і виходить просто дві не зрозумілі шеренги, а от коли стати так званою коробочкою, то можна отримати хоч якийсь звук.
Господарі запам`ятились тим, що на початку другого тайму розгорнули текстівку “Слава Героям”.
Гра закінчилася в суху, в принципі, не поганий результат, як на мене. Хоча до перемоги не вистачало найменшого, та і команда показує хорошу гру і була вища на голову за свого суперника але маємо те, що маємо. Залишається лише, побажати хлопцям достойно себе показати в Бельгії і повертатися з гордо піднятими головами.
Вперед, Ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі