2011.10.29 Харків. Металіст - Ворскла

Дата : 24.01.2012
Остання гра першого кола проходила в Харкові. Близько сотні полтавчан відправилося на найближчий виїзд чемпіонату. Хочеться зазначити, що вхід для гостьових фанатів на стадіоні «Металіст» найдорожчий в Україні – 30 грн.
Перший тайм – обнять і плакать: ніяка гра футболістів у білому, пасивність на секторі, ще й хорі підспівують по обидва боки. Рахунок 0-2. В другій половині гри все змінилося. Ворскляни забігали так, як вони це можуть. Спочатку спав на думку матч проти німців, але цього разу не було забито голу на 48й хвилині. А потім настало повне дежавю гри 14-го туру з «Таврією». Загорається вроцлав. Диктор по стадіону вимагає прєкратіть ета бєзабразіє. Проходить кілька хвилин і Ромка Безус забиває супергол, ударом через себе. Хорі в паніці лажають в обороні і Оберемко вже в доданий час зрівнює рахунок! Місцева кузьма, що перед матчем кричала металіст – ета ми, покидала стадіон до фінального свистка з вражаючою око швидкістю. Команда в білому біжить дякувати гостьовому сектору за підтримку. Команда в жовтому понуро йде в роздягальню (лише кілька футболістів підійшли до фан-секторів). Ось така різниця між українською командою і хуйзнаякою.
Не можна не відмітити кілька ржачних моментів:
- підаркуватий мусорок на сємках (див. фото на гостьовій);
- кілька абсолютно нестоячих тіл, яких чудом зносили по крутим сходинкам стадіону їхні корєша;
- палаюча «мохната» шапка на одному з представників місцевої торсиди (тіп навіть не помітив, що він горить).