6.11.2011. Олександрія. Олександрія - Ворскла 1:1

Дата : 24.01.2012
Друге коло розпочалося в Олександрії. На близький виїзд відправилося близько півтори сотні полтавчан. Перед матчем відбувся прохід містом частини виїздюків. Далі були переговори щодо заходу на стадіон, які закінчилися демократичними 10-гривневими квитками (початкова ціна – 25 грн.) Шмону на вході практично не було. Мабуть вперше в цьому сезоні підтримка команди на виїзді була кращою за гру, яку вона показувала. Так вона була простою, практично без візуалки, але звук на маленькій «Ніці» був хорошим. Після забитого голу на гостьовому загорілася енна кількість піротехніки. Здивувала відсутність будь-якої реакції на це з боку сірих. Перший тайм за нами 1-0.
Що можна сказати по господарям? Так хлопці є, вони в межах своєї кількості нормально підтримують свій клуб. Власне, все. Другий тайм ворскляни провели гівняно. Єдиний удар у площину воріт відбувся вже за рахунку 1-1. Ще по грі знову не можна не згадати про Величка. За які заслуги (як і Чічіков) цей гравець знаходиться у складі біло-зеленого клубу незрозуміло. Воротар рівня чемпіонату міста, максимум. Ближче до завершення гри була спалена решта піротехніки. Фінальний свисток пролунав одночасно з найгучнішими зарядами з гостьового сектору. Частина футболістів прямує до фанатів і дякує за підтримку. Завіса.
Хочеться вірити, що ми ще не раз у цьому сезоні побачимо таку кількість виїзних. Вперед, ворскляни!