2011.30.11. Полтава. Ворскла - Копенгаген.

Дата : 31.12.2011
Матч проти “Копенгагену” став для “Ворскли” останнім домашнім поєдинком в цьому розіграші Ліги Європи. Хороший шанс показати себе, але… Лишилася якась недосказанність. За три години до стартового свистка коло Білої альтанки розпочався біло-зелений марш. Заряди, петарди, фаєри. Хлопці розраховували підійти до стадіону перед тим, як на нього приїде команда, і влаштувати живий коридор. Та футболісти прибули завчасно і затія не вдалася.
Хвилин за сорок до початку гри по ПСФу вписуємося на стадіон. Трибуни були ще абсолютно пусті. Загалом дуже мало вболівальників прийшли подивитися цей матч вживу. На самому початку двоє наших хлопців за “запорізьким” сценарієм зняли банер гостей… Шизи на секторі не було. Заряди йшли і місцями доволі гучно, але то була не шиза. Ворскляни швидко повели після автоголу нападника “Копенгагена”.  Одинокий строб був нещадно затушений. Так само швидко рахунок зрівнявся. Маркоскі віддав чудо-пас на вихід все тому ж чорному і він реалізував вихід один на один. От такий у нас плеймейкер… В другому таймі теж було не дуже багато цікавих подій. Під кінець матчу поряд із 22-м сектором загорівся вроцлав. На останніх хвилинах був супермомент у Оберемка, але його удар відбив захисник. Так все і закінчилося - 1-1.
На секторі був піднятий хендмейдовий напис “Дякуємо за Європу” і плашки з написом “Спасибо”. Сектор автофанів теж вивісив кілька банерів з написами подяки різними мовами. Ось таким видався останній домашній матч “Ворскли” у єврокубках.