10.12.2011. Київ. Арсенал - Ворскла.

Дата : 31.12.2011
10.12.2011. Київ. Арсенал - Ворскла.
Виїзд у Київ став останнім «українським» матчем ворсклян у цьому році. Це була вже 33-я гра першої частини сезону… Для порівняння: у попередньому полтавчани провели всього 32. Команда і фанати разом з нею «наїлися» футболу. Мабуть тому останні матчі пройшли невиразно і не залишили приємних вражень. З іншого боку неминуча тримісячна перерва спонукала людей пробити столицю.
Розпочалося все ще у «Велмарті», де була розпродаж пластикових зоопаркових масок. Так у визній бригаді з’явилися парочка жирафів, зёбра, тигр, ричащий лев, кіт і міккі маус. Дорога якимсь особливим адочком відмічена не була. Вже у самому Києві воділа трохи заблукав, але в кінці-кінцівми вивернув туди, куди треба. Коло стадіону на нас вже чекали поїздюки. Загалом назбиралося близько півсотні виїзних.
На початку господарі трохи попалили, а ворскляни умудрилися втулити гол у свої ворота. Наша підтримка від цього тільки виграла і до другого пропущеного, на мою суб’єктивну думку звучали вельми непогано. Після того, як «Арсенал» забив ще раз настала апатія. Частина наших малих навіть потулила на вокзал на передостанню тягу. Другий тайм теж розпочався з вистави на секторі господарів. Вони розвернули полотно із зображенням торта і запалили на ньому десять «свічок». На полі в цей час була навіть не біганина, а ходінина. Одні не могли, інші нехотіли. 2й тайм на гостьовому пройшов практично без підтримки. Не хочеться бачити таку «гру» рідної команди… Все так і закінчилося 2-0.
По завершенні кілька футболістів понуро прийшли під сектор і не словесно, а лиш виглядом своїм вибачилися за такий результат. «Повеселив» Величко. Спочатку він спробував закинути на сектор свої рукавички. З першого разу не вийшло – вони впали на сітку запасних воріт, що стояли під сектором. Він поліз їх діставати, заплутався і впав. Із другої спроби все ж закинув. Кіперський светр «зайшов» з першого разу)
Зараз ми повертаємося додому, а на зустріч нам їдуть останні виїздюки 2011 року. Попереду у них вояж у центр Європи. Хлопаки, привезіть хоч звідти хороший результат!
Вперед, ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі