25.07.2010. Київ. Оболонь - Ворскла

Дата : 20.09.2011
Виїзну гру проти «Оболоні» відвідало доволі багато ультрас Ворскла – близько 60 чоловік. Вхід на гостьовий сектор був ускладненим, але не процедурою шмону. Більшість виїзних розраховувала зайти всередину безкоштовно, але представники столичного клубу навідріз відмовилися навіть розглядати таку версію розвитку подій. Напруга росла, відбулися певні непорозуміння і тут на авансцену вийшли місцеві беркутята – бидло без погонів по-простому. Почалася штовханина, одного нашого прийняли. А потім була комедія, пишу тільки репілки:
беркутятко – я тебе сейчас пизды дам.
Фанат – иди нахуй, у меня диктофон в кармане записывает.
беркутятко – я тебе ничего не говорил…
Ось такі в нас охоронці закону. Далі частина виїздюків придбала квитки, а потім скинула їх через огорожу іншим біло-зеленим. Так і пройшли. Рахунок на цей момент вже був 1-0 на користь ворсклян: знову забив Вася. Весь перший тайм ми доволі непогано заряджали, але такого драйву як в Луцьку нажаль не було. На полі ж точилася рівна боротьба доволі посередніх команд. Тайм другий на секторі пройшов більш мляво ніж перший. Паузи між зарядами значно збільшилися. Сірість розігнали лише заряди з поздоровленнями для Олега Краснопьорова та чи-то строб, чи-то петарда, яка тричі моргнувши жахнула доволі пристойно. Тим часом оболончики впустили парочку своїх шансів зрівняти рахунок, а гра добігла до свого кінця. Перемога 1-0. Команда біжить до гостьового, дякує за підтримку, а потім під «Хеппі бьоздей» підкидає іменинника. Завіса.