2010.08.07 Харків. Металіст - Ворскла

Дата : 20.09.2011
Гра проти «Металіста» проходила на фоні сумних подій. За тиждень до гри потрапив у дтп і загинув харківський фанат Паша Фотограф. А через кілька днів пішов з життя представник полтавської старої гвардії – волонтер Ярослав «Альф» Стеценко. Фанати обох клубів домовилися вшанувати пам’ять покійних таймом мовчання. Також обійшлося без образливих зарядів в бік опонентів. Північна трибунах загорілася тисячами свічок, а на нашому секторі було розгорнуто текстовик: «Ясік, Паша, вічна пам’ять…» Все ж разок гостьовий вибухнув – це ворскляни після чудової комбінації забили перший гол. Далі знову тиша і лише невгамовна кузьма гонить жолта-сініх вперед. Нажаль ближче до закінчення тайму оці самі жолта-сіні таки зрівняли рахунок. Щоправда зроблено це було в стилі Марадони, що було видно всім крім суддів.

Другий тайм вже увесь стадіон заряджав. Важко сказати чи було біло-зеленим чутно заряди тих 90-та полтавчан, що прибули на гру, адже звук у хорів дійсно Дуже гучний. Тим часом господарі вже встигли вийти вперед, реалізувавши справедливий пенальті. А потім стається саме те, що треба – після подачі кутового Селін головою відправляє м’яч у дальній кут. Атмосферу на нашому секторі в цю мить можна сміливо порівняти із домашнім півфіналом кубку півторарічної давнини. Загорається фаєр, сірі одразу ж вриваються на сектор і починається штовханина. Тривала вона десь хвилин 5-7. Потім пристрасті все ж вщухли, але піромана таки забрали. Третій м’яч ворсклян вже не зміг сколихнути такий же вир пристрасті. Ближче до фінального свистка на гостьовому починається слабенький нон-стоп, під аккомпанемент якого ми здобуваємо третю виїзну перемогу поспіль. Команда всім складом біжить до сектору і дякує фанатам за підтримку. Завіса.