2010.08.14 Полтава. Ворскла - Динамо

Дата : 20.09.2011
Як і очікувалося матч проти киян відвідало дуже багато людей. Офіційна статистика говорить про 15000 глядачів. І весь цей люд галасливо вболівав за Ворсклу. Не за Динамо, не проти Динамо, а саме за Ворсклу. От і не можу я зрозуміти: чому на маріків і татар прийшло менше 5 тисяч, а сюди аж 15. Апріорі перемога над Іллічівцем чи Таврією вірогідніша за перемогу над Динамо. Не бачу логіки.

На 22-й сектор теж прийшло більше фанатів Ворскли ніж зазвичай – близько 200. Звична банерна лінія, звичне оголошення складу команди разом із стадіоном, звичні заряди протягом першого тайму. На полі – прогнозована в’язка гра з напівмоментами. Нон-стоп, запущений споукменом хвилин за вісім-десять до свистка на перерву, після перших 3-4 кіл почали глушити пацики з перших рядів. 0-0 на табло, і 0 драйву на секторі. Гості, яких було більше трьохсот чоловік, спорудили двоярусну банерну лінію, але фанатіли під стать грі – без родзинки.

Друга половина гри розпочалася дуже жваво: ще не встигли всі повернутися з перерви, а Вася вже вбивав перший м‘яч у ворота киян. Шквал на трибунах, слем на секторі. Щоправда, Динамо дуже швидко відігралося після помилки Долганського на виході. Гостьовий одразу ж загорається фаєром, вроцлавами і стробоскопами. І з цього моменту шиза, як на мене, на нашому секторі зійшла на нуль. Заряди на кшталт «Сасали-сасете-и-будете-сасать», «Динамо, сасать» ледь не переважали кількісно заряди за Ворсклу. Вектор підтримки так і не направився в правильне русло. Навіть після чудових голів Краснопьорова і Безуса… порадували лише слеми після них.

Місто святкує заслужену і закономірну перемогу, але, але, але…