21.08.2010 Донецьк. Металург-Ворскла

Дата : 20.09.2011
На виїзд до столиці Донбасу відправилося близько 30 полтавців. Відразу зазначимо, що кількість гостей могла бути більшою, але перенос робочого дня на суботу, коли власне й відбулася гра, спутав карти багатьом потенційним виїзним. Добиралися хто як міг: хто віддав перевагу авто-, а хто залізничному транспорту.

Перші труднощі з’явилися вже при вході на гостьовий сектор, коли за спробу пронести піротехніку було забрано кілька хлопців. На такий ретельний шпон на стадіоні «Металург» багато хто не розраховував. Потенційних паліїв протримали до кінця гри, а потім відпустили. Був і несподіваний момент: при вході акаби попередили, що воду в пляшках не пропустять, бо на секторі встановлені пляшки з водою й кожен бажаючий міг підійти втамувати свою спрагу. При чому пластикові стаканчики видавалися там же. Все для гостей, як кажуть.

На секторі до трьох десятків полтавців додалося ще кілька десятків кротів, які прийшли… Для мене особисто так і лишилося загадкою: чи підтримати друзів, чи з’ясувати свої внутрішні проблеми з донецькими металургами. Чи поєднати перше та друге. Але як би там не було, організованому супорту це не сприяло. Більшість друзів не знає всіх наших зарядів (що природно), тому більш-менш виходили лише короткі заряди. Та й команда після перемоги над «Динамо» виглядала якоюсь втомленою, ще до перерви дозволивши господарям відкрити рахунок. Під стать грі «Ворскли» була й підтримка.

На кожну неприємну несподіванку (ретельний обшук при вході) є своя несподіванка. На початку другого тайму наші піромани влаштували непогане піро-шоу, яке трохи розворушило гостьовий сектор. Кілька млявих нон-стопів перервав другий м’яч у наші ворота. Наступний сплеск активності на нашому секторі відбувся, коли форвард господарів не реалізував пенальті. Цей епізод міг стати переломним у грі, але, на жаль, не став. На загальному фоні виконання «Моєї Полтави» вже у доданий арбітром час виглядало, як пісня відчаю. Цілком закономірні 0:2 на табло

Що стосується трибуни господарів, то варто відмітити, що росте вона, немов на дріжджах. Тепер активні вболівальники донецького «Металурга» займають майже чотири сектори за воротами. Фанатіли більш-менш злагоджено, як для своєї кількості, що й не дивно. Голос споукмена, звук від якого йшов через колонки, було чути краще, ніж заряди всіх секторів разом узятих. Заряди переважно прості. Про якісний склад цих 4-х секторів говорити дуже складно. Відмітимо тільки, що після перерви один з них кудись просто зник.

З вірою у майбутні перемоги біло-зелених!