27.08.2010 Сімферополь. Севастополь-Ворскла

Дата : 20.09.2011
Другий виїзд поспіль, будній день, гра з «Севастополем» у Сімферополі. У чемпіонаті України таким набором уже нікого не здивувати. Добре, що хоч гру не додумалися поставити на 17-00, наприклад. Бо, як показує практика, у нас можливо й таке.

Але, не зважаючи на ці маленькі труднощі, виїзд до столиці Криму пробив 21 полтавець. Звісно, це дуже скромний показник, але якщо подивитися на наші попередні виїзди в Сімферополь, то це не так уже й мало. Можливо, свою справу зробило літо й закінчення курортного сезону. Банерна лінія – вже традиційні для останніх матчів White-green life і COGE. Як для своєї кількості вболівали непогано, більше віддаючи перевагу коротким зарядам, які на майже порожньому стадіоні «Локомотив» мали звучати добре. Наприкінці матчу проспівали гімн України у відповідь на російські прапори, яких того вечора було достатньо на стадіоні. Команда провела вже другу мляву гру поспіль, що не завадило футболістам після матчу підійти й подякувати за підтримку. Як вірно зазначив хтось із виїзних, на цей раз, на відміну від бездарно програного матчу донецькому «Металургу», в їх очах було видно розчарованість і жаль з приводу того, що так і не вдалося досягти перемоги.

Що стосується сектору господарів, то виглядав він доволі пристойно. Звук на хорошому рівні. Також варто відмітити активність севастопольської «кузьми», яка досить активно підключалася до перекличок із фан-сектором севастопольців. Гравці «Севастополя» після матчу також подякували за підтримку своїм фанатам.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі