2010.10.30 Полтава. Ворскла - Карпати

Дата : 20.09.2011
Останню гру першого кола ворскляни проводили вдома проти «Карпат». Ціла низка невдалих матчів призвела до низької відвідуваності цього матчу. Хоча погода сприяла походу на стадіон. Перед грою автофани вже вдруге проїхалися містом біло-зеленою колоною, а гості марно шукали і чекали опонентів.

На 22-му секторі зібралася звична кількість людей. Початок матчу цікавим був хіба на полі, де полтавчани ПРОСТО БІГАЛИ. Навіть цього вже було досить для того, що мати ігрову перевагу і тиснути на ворота гостей. Сектор якось кволувато сприймав ці події. Все змінив гол дерев’яного Янузі, який сьогодні зіграв не притаманно як для себе і чітко розібрався у гольовій ситуації. Підтримка пішла веселіше. Тим часом і гості остаточно зібралися – 150+. Під новий заряд «Скажем всі разом!» на секторі пройшло пару слемів і в принципі все.

В таймі другому ми дуже швидко пропустили, а далі була рівна гра з обопільними моментами. На вихід команд розгорнули полотно із старим гербом клубу і корявим текстовиком (ймовірний зміст – вимога повернути стару емблему клубу). На секторі вперше більш-менш толково використовувалися різнокаліберні прапори під співи. Було виконано всі пісні, які на сьогоднішній день співає/заряджає сектор. Нарешті пролунав третій куплет пісні «Моя Полтава». В кінці гри розпочався нормальний нон-стоп, який переріс у екстаз, коли Безус закотив другий м’яч у ворота «Карпат». І в хаосі дуже мало хто помітив, що ТРИДВАРАЗ чомусь відміняє гол. Гучно звучить відповідний заряд кузьми. Футболісти обох команд БІГАЮТЬ, але все марно – результат на табло 1-1. По завершенні гри більша частина гравців «Ворскли» прийшла до сектору і цілком логічно почула заряд «Где победы?» Не було серед них чмиря кулакова, який чи-то почув заряд «кулаков, заєбал», чи був ще чимось невдоволений. Заряд у спини футболістам «Мы Полтава, вы – говно», як на мене був зайвим. По-перше в цій грі вони вперше в останніх 10 іграх боролися хоч за якийсь результат. По-друге такі речі все ж слід казати в обличчя, а не в спину. І по-третє, і мабуть найголовніше, це те, що більшість з тих, хто заряджав нічим не кращий за футболістів.

По шизі гостей відмітити окрім хорошої кількості на виїзді практично нічого.

Вперед, ворскляни!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі