27.11.2010. Симферополь. Таврия - Ворскла.

Дата : 20.09.2011
На цей матч ніяка зараза не поїхала, окрім 6 душ. Четверо з них тільки почали катати як не в цьому сезоні, так в минулому. Коротше кажучи, гірше нашого складу міг бути тільки пустий сектор. Не доводиться дивуватись такій активності. Нажаль, у нас люди задирають носа і вважають себе суперфанатами, пробивши 10 виїздів за три сезони. Ніхто не хоче підставляти свої пухнасті хвости на виїздах. Як показала практика, ні вболівальники, ні фанати, ні ультрас, ні хулігани Ворскли не відстоюють свої кольори. Люди через власну розумову слабкість підставляють під удар інших. Ситуація, яка склалась на секторі показала (і підтвердила) хто є хто. Цікаво, ті, хто більше всього випинаються від власної величі хоч раз були в Сімферополі на виїзді?

Домашній сектор за свистком арбітра підняв рози на розтяг разом з символічним текстовиком в пам’ять жертвам голодомору тридцятих років. «1932-1933 Пам’ятаємо» - синіми буквами по білому. На нашому гостьовому секторі була аналогічна тряпка. Текст був 100-процентно аналогічний. Єдина відмінність – чорний колір. Кримчани виклали червоно-синьо-білий триколор з тканевих модулів.  Велика кількість прапорів з кольорами клубу міксували з національними прапорами.  Загалом вболівальників на стадіон прийшло зовсім мало.  Нудненька гра з хеппі-ендом, не самі гірші розклади на які можна було очікувати.

Попереду довгі сто днів без футболу, тобто у всіх буде час навчитися думати головою, бути уважними, обережними та самостійними.

П.С. Позитив виїзду: 2 м’ячі в ворота «Таврії»; бесіда з Долганьой; 33-й і 44-й виїзди!
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі