2011.03.05 Полтава. Ворскла - Металіст

Дата : 20.09.2011
Перший матч після такої довгої перерви пройшов якось мляво. Типовий приклад для приказки, яка стверджує, що коли ти на щось дуже довго і сильно чекаєш, то ця подія нарешті трапляється, але вона зовсім не виправдовує твоїх очікувань.
Здавалося б є якась активність: антихорівські трафарети, стікери, написи. В день матчу вхід на гостьовий прикрашається надутими гумовими виробами №2 (щоправда ця прикраса було швидко усунена працівниками стадіону). Хтось когось шукає у місті. Але…
Матч. Знову вже якісь міфічні проблеми з проходом на сектор і значна частина людей з числа ультрас Ворскла не встигає на стартовий свисток. Банерна лінія остаточно оформлюється ближче до середини тайму: маємо три нові лицьовики. Частину лицьових банерів замінив текстовик “Дави Металл”. Звукова підтримка доволі слабка. Протягом гри продемонстовано ще два текстовики: перший -  адресований футболістам: “Вы боритесь до конца за родные нам цвета”; другий - гостям: “Лучшее лекартсво - проигрыш металлиста”. Палили кілька трофейних роз. На секторі в цей день не було головного - драйву. Такою ж кволою була й гра, яка закономірно завершилася внісию 0-0. По завершенні матчу більшсть гравців “Ворскли” підійшли до сектору і подякували за нікчемну підтримку.

Гості запам’яталися своєю кількістю - 1000+; всього чотирма банерами на решітці, серед яких знайшлося місце і лицьовику бєлгородської “Салют-Енергії”; ну і звісно піро-шоу та нон-стопом “Давай играй!” на початку другого тайму.