2011.04.03 Полтава. Ворскла - Севастополь

Дата : 20.09.2011
2011.04.03 Полтава. Ворскла - Севастополь
Перед грою в інеті з’явилася інформація, що частина фанатів Ворскли не піде на 22-й сектор через утиски з боку міліції. Тому довелося дещо зменшити свої апетити, пов’язані з шоу на вихід команд. За годину до матчу модулі були розкладені і лишалося тільки дочекатися людей, які будуть їх піднімати. Прикидки виявилися вірними: як тільки гравці з’явилися з тунелю над 22-м здіймаються півсотні білих і стільки ж зелених модулів, утворивши прапор міста. Композицію завершував текстовик «ВПЕРЕД ВОРСКЛЯНИ». Стоячи там, на секторі, можна було тільки здогадуватися, як же воно виглядає і чи бачать напис-заклик футболісти. Як показала гра – побачили і прийняли до уваги))). Банерна лінія цього дня виглядала дещо незвично: лицьовики груп White-green life, UBS, Poltava Pride і White-green brothers та банер Полтава Духовна столиця. В зв’язку із суттєвим зменшенням кількості людей на секторі дещо погіршилася звукова підтримка. Протягом першого тайму пройшло кілька перекличок з 30-м сектором, на якому й розташувалися протестуючі.
Другий тайм розпочався текстовиком солідарності «Справедливість для сім’ї Павличенків». Тим часом «Ворскла» почала феєрити і голи влітали у ворота гостей один за одним. Особливо порадував останній четвертий м’яч, який забив Вася Сачко (вже 9-й голу цьому сезоні). Після цього розкочегарилася навіть кузьма на центральній трибуні і над стадіоном переможно залунало: «Ворскла–Ворскла-Ворскла». Хлопці з UBS наприкінці гри розворушили сектор і фінальний свисток поглинув у оваціїї. Футболісти всім складом підійшли під обидва активних сектори і оплесками подякували за підтримку.
Гості прибули у Полтаву в кількості 50 чоловік. Їхні заряди було чутно лише на початку гри.  Порадував український прапор у їхній банерній лінії, яку після другого пропущеного м`яча повністтю згорнули.
Коментарі
Коментувати новини можуть лише авторизовані користувачі