2011.04.09 Дніпропетровськ. Дніпро - Ворскла

Дата : 20.09.2011
Цього разу на гру в Дніпропетровськ вирушило більше сотні фанатів «Ворскли». Коротка дорога не обійшлася без невеликих пригод: 50-місний бас «сів» у грязюку (до речі відбулося це вже в дніпропетровській області) – довелося штовхати. Ця втрата часу, а також кружляння навколо міста за машиною супроводження призвела до 10-хвилинного запізнення на матч. Коли ми зайшли всередину рахунок вже був 1-0 на користь дніпрян. Від зарядів господарів спочатку захопило дух і здавалося, що якби ми не викладалися, біло-зелені нас не почують. Але вдало підгадуючи паузи господарів, полтавські заряди теж доволі гучно залунали над полем. Вельми агресивно в перерві вела себе навколишня місцева кузьма. Особливо всіх розвеселив виходець з Кавказу, який довго і палко тикав чорні факи в бік гостьового сектору. Другий тайм розпочався ще одним швидким голом господарів – дубль Селезньова. Підтримка суттєво знітилася. Нажаль всі подальші потуги полтавчан на полі не призвели до голів, на додачу  ще Женька Селін отримав червону картку. В цей час все ж вдалося розворушити виїздюків і останню чверть гри сектор не замовкав. Фінальний свисток зафіксував закономірну поразку 0-2. Половина футболістів пару разів плеснула у долоні в центрі поля, дехто взагалі поплентався у роздягальню навіть не глянувши в бік гостьового сектору і лише Йован підійшов ближче і подякував нам за підтримку.
Дорогу додому можна охарактеризувати одним словом – трешмен.